- Psychadelics

Kangae tari- noroi cha cha cha

22. července 2010 v 15:20 | Akitsumi-sama
Tiše...sedím a koukám se kolem, nechápe mě...nic a nikdo a já nechápu jak může být lid tak egoistický jak může být někdo tak zlý...můj satane...dear myself...
Ja já tomu mohu uvěřit že ses tak změnila, sobecky si válíš šunky a když já jsem ti pomohla, bylas jen malá holčička která by snadno sklouzla do průseru vidět normální svět. Pomáhala jsem ti a to je moje výslužka kdyžjá chci pomoct.

Ne vlastně nechci, zjistila jsem jak si nabít svou vlastní držku pokaždé znova a znova, a zároveň zůstat stát...
Jedna osoba mi řekla předtím než zničila moje malé já, že já jsem ten nejsilnější člověk jakého kdy potkala. Že jsem jeden z těch lidí co spadnou nesčetněkrát a pak vstanou a pudou dál.
Nechápala jsem co tím myslí, ale teď to vím. Já všem vždy pomáhala a všichni brali co hrdlo ráčilo, nikdy jsem nikomu vědomě neubližovala, vždy jsem nesobecky chovala ke všem...Jednou mě někdo opustil, pak druhý, nakonec třetí, a další a další, když byli vyřešeny všechny jejich problémi.
Já nebyla potřeba, myslela jsem že bude jednoduché zapomenout, ale není...nikdy nebude, ano ale dýchám stále stejně muziku poslouchám po těch letech stále stejnou...žiju stejně, i když mi to idneslo hodně z mých citů hodně ze mne.
Jestli mě to zničilo...ne nezničilo, mne nic nezničí já vždy budu stát jako skála, to bych to asi nebyla já že. ale prostě. já nevím, když cítíte že se s někým svážete moc, tak moc že to pak bolí až se rozloučíte.

A co teď dělám, sedím a malinko se usmívám nad vším co jsem kdy prožila, co mě potěšilo co mě zabolelo, co mě položilo a co mě pomohlo. ale já teď, necítím bolest...možná zradu, možná...jestli něco cítím..

Asi ano je to kvůli tomu že jsem vám všem pomáhala, přetrhla bych se pro vás, a teď, když ležím na dně, protože mě něco srazilo, jako slepého kondotiera na kanále srazil most do hlubin...vy zmije na vyhřátém kameni si lebedíte a sobecky koukáte na někoho kdo potřebuje pomoct...

Asi nechci pomoc, ne od těch kdo by někoho koho měli rádi nechali topit se v bahně...kéž vás to vysuší na trosky, kéž vás to jemně a pomalu zničí...a pak budete vzpomínat kterej idiot vás tam dostal...ano...

asi nechci slyšet co mi chcete říct, stejně je to moje voda moje řeka moje budoucnost...neslyším, chci poslouchat jenom snad jedno,...nechci slyšet nic jiného, protože se mi všichni začali hnusit,...
nejsem dobrá ani nejlepší, chraň život svůj, myslet si to. jsem zlá, cynická, temná, v temnotě zamčená, zoufalá, umřená, vysušená, hloupá, talentovaná k ničemu a chladná...ale lepší být zatrpklá hořká ...než arogantní sobecká svině...

víte co...je mi ze všeho špatně...jste nechutní...

           Akitsumi-sama


A ach má milovaná Rocket!...

heroin Heroine *heroinová hrdinka*

21. července 2010 v 22:50 | Shagua-san

Věř ve mě, chci bát upřímná ale spoustu věcí
ti nedokážu zatím říct...
Malá ledová kulička s vdechlím životem...
oh dear Virgin...

netrap se netýrej sebe,...nesluší ti to
ani ti to nepomůže...
věř mi nejsem jemná a všechno mám ráda tvrdě...
hodně kurva hodně tvrdě...

změnilo mě to co se mi stalo, to co jsem pro jsem jiná
a ty dokážeš mě vnímat...dokážeš to...
prosím o co se bojím že ty mě necháš
samotnou někde sedět...ve skříni....
víš jak moc mě to děsí..

budu sedět sama někde s ostřím v ruce ani to nedotáhnu
a pak utíkám, nechci už nikdy spát

chci si s tebou povídat...
promiň dnes to nedává smysl...
ale mluvit k tobě je pro mě dnes...
takové že žiju..nekoukej na mě tak

díky tobě jsem se dneska cítila...
asi jako
ALIVE
moje peklo...je krásné, dnes ano
nevím proč ti to píšu...musím...nevím jak..!
Nevím co..
a snad jedno nad čím se může pousmát

When you Want you Must!

Actual top ten(možná víc)sadness sogs from my Black Widow...!

18. července 2010 v 21:03 | Shagua-san
Možná víc než deset nejsmutnějších písniček...co mám nejradši...


Endless Rain - X Japan


Sweet Dreams (Are made of these) - Marylin Manson

Itoshii Hito- miyavi


Tears - X JapanNárod mrtvého Slunce - !úl..


Goodbye - hide

I love you - Zi:Kill


Snuff - Slipknothi no hikari ... - MiyaviAshita tenki naare - miyavi


Cleaning aparment - (pokud něco miluju tak tu knihu ke který je tenhle fantrailer..)


Rocket - Zi:Kill (druhá nejlepší!)


FLAME - HIDE (BEST OF)

Zetsubou ya kyouki (zoufalství nebo šílenství)

16. července 2010 v 21:29 | Shagua-san
V tichu se ozývá zpěv Zpěváka z Psycho le cému....ale vlastně je ticho nikdo neruší moje šílené přemýšlení...a přemýšlím vůbec.
Ano sama sedím tady...tiše a je tu všudy...hollyhell! krčím se v rohu a kolem je voda, horká tak že se chci uvařit dřív než to doopravdy nastane...vše je otráveno horkem.
Pach zkaženého masa pluje vzduchem jako polorozpadlý koráb, tiše nehnutě, jen vyhlíží svou další oběť. Oh godness...Jsem zoufalá, po tom abych slyšela nějaký hlas.
Studený, chladný ironický, aby zchladil polo-uvařenou mysl, chci křičet řekni něco zlého, ale rozhodně vím že by mě to ještě víc rozproudilo krev...
A nakonec chci tak moc spát!
A nebo ne chci slyšet jak tvoje prsty kloužou po klávesách sem a tam, jak mi vzděluješ něco...

Odsuzuješ slova, ty jemuž slova dávaj svobodu, odsuzuješ že jsou něco zlýho, ale měl by sis uvědomit jednu věc...Jak ty nebudeš malířem já nebudu spisovatelem...nejde o to...
Jen chvíli ty slova neodsuzuj...já chci vědět co říkáš, chci slyšet, jsem ve tmě a chci něco vidět, jestli že mam vidět díky slovům...tak v tom je tak budu milovat,...jako milenka miluje noc, kdy se milenec vkrade do jejího pokoje, jen pod rouškou noci mohou být spolu, jakmile přijde den a sním přijde přetvářka.

A v tichu se vařím, psychadelické tony kytary...vařím se zaživa...v myšlenkách v citech...ve vlastním těle...pšššt....chci slyšet ten rámus...

Kolem Tebe..mé bezradné dítě

15. července 2010 v 22:42 | Shagua-san
Stojíš uprostřed cesty...
Víš někde na rozcestí.
vlastně sedíš a s očima dokořán
rozsvícené jako lampy..
Ach bezradné dítě.

Je těžké nedržet tě za ruku
je těžké znát co odsuzuješ
je těžké poznat tebe samtného
ale kdo kdy tvrdil že by mohl být život jednoduchý
Ach bezradné dítě.

Chci být jako matka,
která se o Tebe pečlivě stará.
Chci být jako milenka,
která tě v noci hladí po zádech..
Ach  dítě bezradné

Chci být ta jenž tě objímá, 
máš-li noční můry a bojíš se svých Psyche.
I wants to be...in your mind
one of milion things, which you have there
my clueless child

Sssst...sweet go to bed,
just sleep and when nightmares come
Remind y´self that I thinking
About your smiling lips
Mine Boy... 

O depresi...

29. června 2010 v 17:56 | Shagua-san
Přepsáno z mé osobní knihy Temnotě. Z 9th June 2010


Bojím se, bojím se moc. Ale snažím se přemýšlet racionálně! Nevěřím sice ani ve stvořitele ani ve strážce podsvětí, nevěřím však ani v sebe.
když se dívám depresi do oka, vidím víc než ostatní. Vypadá vyděšeně, ale jenom ve tváři její oko prozrazuje pravidelnost a hnus tohoto stavu.
Ne, očekávání, očekávala to, že se vrátí. Lapá po dechu a její slzy se kutálejí dolů.
A pod ní moře, jí stahuje dolů, ale přitom stojí stále na místě to moře, jí dorůstá a ona tomu nikdy neunikne.
Všude je modrá a bílá nekonečně daleko, nebe nad mořem...a vše začíná v bílém proužku na obzoru,a také tam končí.
Co je deprese...smutek? není to stav kdy se cítíte na nic že se něco nepovedlo. 

Ne to není.

Je to krása všude kolem jsou zvuky v tichu. posloucháš co ostatní dělají, když sám si schopen přinejhorším psát....své myšlenky
Chceš aby k tobě přišli ale zároveň chceš být sám.
Barvy jsou teplé, žlutý nádech prosycuje tvoje okolí a všechno je zlaté, a i v tom nejzazším rohu kde sedíš za židlý je hrozně světla.
Květinový vzorek na koberci jako by se nacházel někde nad krvavě rudým podkladem ve výšce pár stop.
Pravidelný dech jenom cítíš jak tvoje plíce potřebují vzduch který jim nejsi schopen dodat. Vdech je ti otráven vlastní silou horka tvého těla....
chceš led a zimu, chceš jako ztracený na poušti vodu.
Ještě že moje mysl není v poušti byla bych ztracená...byla bych totiž šílená. A najednou když chvíli přemýšlím vše se rozpije.
A temnota mne ovládne. v té hustí zlé tmě se mi chce zvracet z té vlastní mé neschopnosti.
Je mi tak špatně že přemýšlím o záchodové míse, možná mám hlad ale jíst nebudu je mi tak špatně jako nikdy, opravdu asi fakt půjdu.
V temnotě tě hrozně bolí hlava od horka, které nezaženou ani ledové dlaždice a bosé nohy. Motá se ti hlava a ty jsi schopen jen mít otevřený oči na řádkách co píšeš svým ošklivým písmem které nikoho nezajímá.
Vidíš okno v černotě a zjistíš že jsi v krychli tmy. A pravidelnými čtvercovými otvory proudí zelené světlo, venku vidíš planetu. Světlo jde z ní, z reality. není to ošklivé elektrické světlo, ale zelená přítomnost. 
Natahuješ ruku ale okno je stále moc daleko, slyšíš realitu. Klapání klávesnice pod prsty mé matky.
"pojď si pro mě..." kříčíš v sobě a zároveň rychle dodáváš "Nechoď zůstaň kde jsi..." a nevíš co chceš. Nevíš co bys uvítal.

A pak...zjeví se tvoje psycho. Jantarové flíčky v hnědých asijských očích pohledu obrazu na stěně. Asijská pleť jeho velké osobnosti, špičatý obličej stvořený tvými vlastními vycvičenými pevnými tahy a brada...dokonalá jako kulatý míček...
A díky němu jsi v realitě, dveře se otevřeli....

A ona přišla...-----------   ----

Ale neposlouchá......----- ---- --

Naučila jsi mne...teď toho využiji

27. června 2010 v 22:34 | Shagua-san
Kde jsi proč tě nevidím…Aha odešlas ani ses neohlédla…je tu po tobě ticho, smutno…možná zášť, možná láska, možná mírná krása ale určitě ten jemný příjemný odér mi zůstává v chřípí.
Musím se s tím vyrovnat, nesmím tě nechat abys mne zničila i když už tu nejsi. Nesmím tě vidět kdykoliv se otočím, nesmím tě cítit, kdykoliv tě potřebuji..
Zbylo jenom po tobě…ano bolest, krásná vzpomínka, a Agiel…Ano ten skrze jeho černou plochu bylo cítit to co jsi cítila ty…
Omluv mou troufalost, ale musím, nedokáži to dusit v sobě…mám v srdci tmu a ticho a připomínámě to jednu krásnou písničku…ke které mě dovedl…ale na tom ti nezáleží, kdo to byl viď jsi jen pokritec, který nebyl schopný překonat sebe ale všichni ostatní to kvůli tobě dělali…mělas vše co chtěla, co bys mohla mít ale…ty ses ničila protože si se ničit chtěla…
Ano…Jsem ticho, byla jsem ticho, ale už nebudu, tohle je poslední chvíle kdy mi na tobě záleží, ale vém že to jsou jen plané řeči že to jen…nic.
Ne víš někdy bych chtěla ti říct…umři…abych tě nikdy nepotkala…ale to bych nebyla tím kým kdo jsem, protože jsi mne změnila…hodně jsi mne změnila, teď mám kolem sebe temnotu…černá klávesnice, černý šat, černá noc a černý hrad….
A v tom tichu, už nechci myslet na tebe, žes zničila mne a vše co jsem kdy chtěla, ne protože já jsem povstala z popela, i když…ty můj fénixi jsi měla povstat z něho…ale teď mám sílu k tomu …nevím k čemu, ale vím že mám sílu, jít dál prostě jen jít, a za ničím se neohlížet.
I když díky tobě se bojím, bojím se abudu se bát…že ztratím, to co jsem dávno ztratila a ztratím to co jsem nikdy neměla…a mít nebudu…
Ale přesto ti děkuji…něco jsi mě naučila, a právě ta písnička mě řekla co jsi mne naučila, co je tak důležité…právě to je ta spojitost…

Naučila jsi mne nenávidět, udělala jsi ze mě to co jsem …….děkuji…

Sbohem ty jenž, jsi zapomněla, je čas abych využila toho co jsi mne učila ty…
*píseň, moje oblíbená v posledních dnech je od kapely !úl.. a jmenuje se "Děkuji" pomohla mi uvědomit si tu krásnou nedokonalou pravdu o tom co mě naučila…*

Z mučitele milenec, ironie bolesti...-

25. června 2010 v 15:07 | Shagua-san
Z mučitele milenec, ironie bolesti...-

V tichém světle se prolíná
záda zbičovaná
a do temnoty proklíná
dívka nemilovaná

Skrz rány světlo prochází,
a pálí jak kov
svázaná u stěny provazy
došel hlas~ nemá slov

a mučitel se vrátí
znásilnit a zbičovat
tak se má dle něho státi
než to může skoncovat

V zoufalství zakousla se do masa
z ruky krev prýští
čeká ho krutá odplata
pro něho~ věc příští

Nedbalá bolesti pouta zkrvavená
urvala je ukousala
na pomstu je připravená
a z temnoty do světla vstala

rozhodla se~ nemešká dát
mučiteli co chce
a začne se přízračně smát
a dveře se vyrazili lehce

už není tichá ubohá
prosící, kořist lehká
a všeho minulého mučení zanechá
jedině krutost prudká

seděl na židli~ a jedl
v tichu jeho skus
a pak se zvedl
a city k němu jen hnus

zášť však~ vytratila se v pohledu
jeho hnědých očí
a najednou nebylo jí do spěchu 
čekat až se otočí

V místnosti jen stůl.
před ním stál
a v koutě mučící hůl
na rtech mu úsměv hrál

udělala dva kroky
k němu vstříc pohledu
nohy po střepech bosy
zříc jeho lepší náladu

Znásilňoval, škrtil řezal
to vše bylo pryč
i to že ji příliš svázal
no tak holka~, křič

ale ona ne, jen stála
potivhu čekala
než přijde a v jeho oči se smála
v co doufala?

V temnotě a tichu
chytili ji mocné paže
už nebylo smíchu
pozbilo snahy a kuráže

mocné rámě drtí hruď
bolest z ran křičela
nechtěla si říct " se probuď!"
a najednou zmizela

drsné rty třely se o její
v tichutmě napíná zrak
a pak vzápětí
mučitel v milence~ zvrat

Celou dobu tušila
že láska tam kdes byla
že zármutkem ho málem zabila
když mučit se nechala

A tak ve tmě a ostrém světle
žili spolu
v té temné kobce těsně
uloženi v hrobu

a za vše mohla ona,
že ho neslyšela~ to říkal on
 tajně do něho zamilovaná
zněl v dálce pohřební zvon

V rakvi a hrobě s hnilobou
dva milenci jsou
na věky skryti temnotou
ironií bolesti~ nikdy nepohnou...

Shagua Akitsumi

když se mi něco líbí...

24. června 2010 v 22:09 | Shagua-san
když se mi něco líbí, tak to prostě dám najevo...
ale tahle písnička...ta mě prostě  ...několikrát rozbrečela možná taky kvůli tomu textu...nevim, ale povedlo se to jen málo písniček, a víte jak sakra moc jsem kritická ke všem a všemu...tahle písnička si nekriticky dobila moje srdce...

Co mě jen tak rozsekalo...nebo ne?

21. června 2010 v 20:32 | Shagua-san
MYslím že když oblézám jednou za čas nějaké stránky narazím na něco zajímavého, ale spíše a častěji se mi povede narazit na něco totálně stupidního.
všichni jemně trpíte tím jak jste neštastní a že chcete změnit svůj život, a já budu tohle a já budu tamto.
Prostě mě to leze na mozek když si všichni kolem stěžuji....
 Vemte to takle, já jsem neštastná tlustá a ošklivá, a stěžuji si?...ne to opravdu ne, já si prostě dělám co chci, ať jsem odsuzovaná nebo ne, nikdy ode mne neuslíšíte ona tam to a ta tamto, on se semnou nebavíííí...mamíííííííí...
Omg to je to nejhorší co mě dokáže vytočit tak nehorázně že to není možné,...vemte to tak, mám sedřený paty do krve, a nikdo nic nepozná, jelikož jdu se zády rovně s mírným úsměvem....a pak potkám holku co jde pokulhává a přitom má na sobě ty nejvíc plastový lodičky co jsem kdy viděla.
Když už chce vypadat jako kurvička musí poznat že život není jednoduchej, prostě mě vždy totálně roztavý když si stěžuje hubená holka která má jakžtakž upravený vlasy která neni ani ošklivá, že je tlustá, že má velkej nos a zapadlý oči....místo toho aby si řekla že je hezká a že juí ostatní mohou políbit....
A když nakupuje utrácí obrovské sumy za věci který se po pár dnech rozpadnou *k Gothic oblečení výstižná věta "Neee, netahej za to....je to z Nosferatu!"* 

Dneska jsem se dostala k přejíždění, netu...a zjistila sem že občas hledám fakt sračky ale to je jedno...
Na jedné stránce jsem se upřímně od srdce zasmála byla to docela vtipná věc, dříve bych asi vybouchla jako papiňák ale už je mi to jedno, ať se Lenne nezlobí, ale celá Visual Komunita mi může políbit já mám nějaký svoje principy podle kterých přemýšlím a asi žiji svůj život, kterej je celkem v pohodě, tedy alespoň teď....

Zjistila jsem že se jinak mstím sama sobě a tak jsem to přestala řešit....když se mě někdo zeptá odkud mám ty skvělý hadry, řeknu ze sekáče....když se mě zeptá někdo jestli jsou ty boty značkový řeknu že ze sekáče....
dovádí mě k šílenství to že někdo lže jenom proto aby byl lepší, radši obdivuji lidi za to že uměj ušetřit peníze a ne za to a ne za to že je umí zbytečně rozházet....


Pata je takovej ten typ muže co vyvolává pocity na ňuhňání jako s medvídkem =) 

psala jedna dívčina, a já sem se prostě od srdce zasmála, nevím proč, ale je to prostě hrozně...něco,....že pokaždé z toho dostanu výtlem, kdo mi prozradí co to je nedostane pusu a bude ušetřen postu ošklivého žabáka a asi i oparu....

myslím že jsem se nasrakla tolik na život až mi začal být tak svobodnej až se mi přeskočila a k poslednímu až jsem dospěla k tomu že ho mám docela ráda...
Nesrozumitelné, mělo být....

 A máte něco proti tomu jak žiju, ne nikdo proti nic mít nemůže, protože mě nikdo nezná na tolik aby věděl co ráda dělám, vlastně víte jenom to co vám řeknu....a jeěště někdo spoléhá na mojí upřímnost....asi nikdy nikdo na ní nespoléhal takže vás mohu upozornit že tady jsem upřímě naštvaná ale nestěžuji si jen píšu to co si myslím, a je mi totiž jedno co si vy myslíte o mě i když mi to můžete říct,....ale jinak na to stejně kašlu, ne na vás ani na váš názor ale na to co a koho odsuzujete....je mi to púrostě jedno....

měli by jste být štastní za to co máte a ne neštastní z toho co nemáte, ale tomu se asi říká optimismus....čímž já tedy nevládnu ale taky je mi to fuk takže je pravděpodobné že teď už všichni skončili se čtením....

sejdem se v pekle....

Akitsumi-sama

MILK

4. května 2010 v 22:38 | Shagua-san
Harvey Milk
Harvey Milk
1930 - 1978

nemyslím si že by byl nutný komentář...snad jenom:
We are still here, Harvey!


máš jenom 3miliony možností!

1. května 2010 v 20:55 | Shagua-san
Nu, jak mne znáte zjistujete e jsem blázen do číselných variací na desitimístná kody, smazdřejmě to má určitý pravidla hrozně ráda je vymýšlím...

A pak vznikají blbosti jako třeba 761943825 ,....ale v skutku je tohle číslo devítímístné....ale když zapojíte nulu a víte že se to nesmí opakovat,

tak jsem si to z hecu nspočítala kolik má člověk možností a má možností 3 628 800....což bude jistě sranda....až si vymyslíme heslo a zadáme ho špatně...počítač škodolibě napíše větu

CHYBA HESLA!:
zbývá 3 628 799 možností zadání správného hesla!

a prý že počítač nebude cynik....xDDD

Prosím, nedívej se na mne tak!

16. dubna 2010 v 23:40 | Shagua-san
Moji milovaní, 

Nevím sice jak začít, nebo o čem vlastně psát, ale podstatné je to, že s vámi chci být, že vám chchi říct to jak vás mám ráda, všechny do jednoho, Chci vám říct, že pokud jste sami a sedíte  zas počítačem po tmě v noci a nikdo se na vás nedívá, ani nechce dívat, přijdete si oškliví, či jinak handicapovaní...přijde vám že vás nikdo nemá rád...
Tak to se mýlíte, protože já mám vás všechny, do jednoho, kdo si přečte tento článek, nebo ne jenom otevře můj blog, a usmějete se nad potrefeností jedný šílený holky které se přetrhává kvůli svýmu nenaplněnýmu úsměvu, ano...
Musíte občas tolerovat moji neschopnost se uvést do provozu, nebýt debil, a dostat se z deprese, ale i ta největší deprese jednou přejde...přinejmenším po smrti!....
Ale i ten nejdepresivnější život stojí za to pokud alespoň jednou, vyvoláte úsměv na tváři....nemusíte toho člověka ani znát, stačí když cítíte že to co jste napsali přimělo druhého člověka usmát, a že ví proč tady je....aby ostatním fandil a šel si za svým snem....

Pokaždé když se usmějete...tak to stojí za to, znám lidi, kteří jsou závyslí na lecčem, ale věřte že u závislích lidí se těžko najde ke konci úsměv, a pokud je kdokoliv z vás zavislí a někdy moje výtvory, moje práce nebo můj život...vyvolal úsměv, opravdu stál za to a vždy stát bude, protože je to na čem záleží na ničem jiném....

Měla jsem spoustu přátel, někteří opustili mne, některé jsem opustila já, ale každého přátelství jsem si vždy vážila, i kdyby to mělo být zanedbatelných deset minut mírného úsměvu, a laškování...

Popravdě na jedno takové nejisté přátelství dlouho vzpomínám,....zbyl mi mučivý prsten na malíčku....a pár dalších věcí, které pro mne znamenají hodně, toto přátelství pro mě bylo téměř jako život, ale přišla jsem na to proč žít až ve chvíli kdy bylo po depresy...po depce která se pojila s ukončením tohoto "vztahu" To přátelství, ze kterého zbyl jemný pocit v břiše, krásné vzpomínky a pár materiálních věcí...

Pokud někdo tvrdí že po konci přátelství zůstane v srdci prázdnota, tak buď lže nebo to chytl za špatný konec...

Protože ten, jenž po tom co se dvě duše rozdělí, není dost silný na to aby si uvědomil, že to nejkrásnější co na toho druhého budete mít, je pocit, vzpomínka....všechno, když se rozhlédnete kolem, všechno vám můžou vzít, jenom vaši hlavu mysl a vzpomínky ne...

Mohou vám vzít svobodu, mohou vám svázat ruce, ale nikdy nespoutají vaši mysl pokud se nenecháte....

Takže nezoufejte, neseďte na zadku a odhodlejte se dělat to co chcete....protože je čas na moje oblíbené pravidlo...

Nebuďte tím kým vás chtějí mít ostatní, buďte tím kým chcete být a nezáleží na tom kým jste...-

Protože do každé duše vidím a v každou jiskřičku věřím, protože věřím ve vás všechny a chci abyste to věděli.....

Tahle Narciska je přesně pro toho člověka o kterého jsem přišla..je v láhvi z níž jsme pily...Zelená můza!
Narciska


Shagua Lucienn Akitsumi
Jedna obyčejná holka co nenávidí svět protože s ním nemůže pohnout...tak se ho snaží jenom změnit....ale to je na vás co s tím uděláte...-

Deprese, vzpomínky..možná jeden normální život magora....co já vím!

15. dubna 2010 v 21:05 | Shagua-san
Víte, poslední tři dny mám depresy, takovou normální...tichou smutnou depresi kde si nevšímám lidí, a pokud ano tak velmi kriticky.
Navíc jsem měla 4 týdny vykloubený zápěstí a v uterý mi ho Gotreg nahodil se slovy, to je na šermu pořád! Ale nejde o to že by tohle bolelo.
Nic nebolí nic necítím, necítím naprosto nic, možná proto že chci, možná taky ne. 

Mnoho lidí k mé náladě nepřizpívá, tedy někteří mě v tomhle stavu dokážou naštvat, možná až moc (hide, "kvůli tomu má to zápěstí! Třískla pěstí debil do zdi a vyhodila si ho'' se jí směje.) protože nesnesu, žádná slova k mojí osobě...prostě nic, ani ne tak psaně jako mluveně...

A k tomu návratu do minulosti, tedy vzpomínkám, opravdu se nejedná o hidea, jsem jeho věrný noshled stále, ale to že jsem si po 5 letech pustila kapelu...českou Rockovou kapelu z jedněma z nejkrásnějších písniček...kdo mne zná dobře ten ví, ale pochybuji že kdokoliv z lidí, kdo mne zná po netu tohle dokáže odhadnout...je to Divokej Bill...Ano znám texty písně prvních tří Cdček jejich diskografie naprosto z paměti.
Mám je oposlouchané možná ještě více než hidea....ne to asi ne..když beru v potaz že je tu u hidea jazyková bariéra....

A proč jsem vlastně dala na design hidea? Možná proto že mě můj schyzofrenickej duch věšel se na nohy a přemlouval, možná že mi Hikaru slíbil pozovat kreslení s Viktorem...A nebo mi naběhl spořič a tam byla zrovna tahle fotka, a přišel mi tak krásně smutnej, že jsem musela a je mi jedno jak vypadá...nemám náladu na nic, takže asi půjdu číst nenaplněný příběh Richarda a Kahlan...v Meči Pravdy....-

A vy jestli chcete tak si pořádně poslechněte tohle a vnímejte text...je nádherná...miluji housle,

when Alma is Angry

7. dubna 2010 v 21:44 | Shagua-san
Jak mnozí znáte mojí milovanou démonku Almu, která je trochu více zlá...pár let mrtvá a velmi vtipná....Miluju mojí malou holčičku, a pokud mohu tvrdit že existuje k někomu lásky pln mateřský vztah tak je to právě moje Alma, která si ho zaslouží,...a jako všechny kolem převádím do komického zpodobnění.....tedy Almy se někdy opravdu bojím když nasadí svůj výraz a má dva nože v ruce...xD

12213132312

Inu Alma je prostě Alma a v rámci tréninku na tabletu....(věřte shola nemožné kreslit a dívat se na obrazovku, se mi zdálo)......!!!

Jinak se mějte...<3
neustále na vás myslím...-

How i see myslef

28. března 2010 v 21:45 | Shagua-san
Jak se vidím, aneb jak jsem si upravila jednu fotku až se mi to zalíbilo... je to prostě jenom psychadelics, tak to neřešte....snažím se vyhnat z hlavy otravné mylšenky, které mě ženou na pokraj sebevraždy, takže pšššt- a citlivé témata promlčte ano?

his
 vzala bych to takle protože se mi nechtějí teď všechny uploadovat, takže

za prvé Gothic - vyadřuje že všude je šedo, i když stále očekávám další den
za druhé Astral- jak vypadá duše bez těla když cestuje? nebo jenom bolest hlavy?
za třetí Spirit -  pravá nádhera osobnosti, duše bez jakékoliv známky života
za čtvrté Passion -  neboli wamp, touha po krvi nepřátel i přátel samostatný svět nenávisti 

a pak se divte že mě bolí hlava...

Smrt- Život...na čem záleží?

26. března 2010 v 21:36 | Shagua-san
Víte, po malé odmlce jsem změnila Design a chci si s vámi promluvit. nebo se vás spíše zeptat na to co si myslíte!

Jde o Smrt a Život.

Spousta lidí bere smrt a život jako vysvobození, něco co se zároveň vylučuje...ale jak to má brát člověk, který je blízko oběma polovinám, oběma stranám mince.
Svůj život si bez smrti nedokážu představit, ať už je to tím, že "vidím a slyším". Nebo je to tím že si uvědomuji svoje schopnosti a potenciál, nebo tím že se ho snažím rozvíjet.
Jak asi podle vás žiju, no nevím co si myslíte, ale troufám si tvrdit toto.

že ráno vstanu a prvních dvou minutách po probuzení mi proběhne následující den před očima, tudíž jsem připravená a sešit na dějiny si nejspíše zapomenu doma schválně. potom pokecám s mrtvými a ve škole ze všech tahám negativní energii, levituji předměty a když se mi to hodí tak zastavím čas a něco si prohlédnu podrobněji.
Ironické, myslím o kravinách super že?

Ne není to nic nadpřirozeného. Ale smrt a život se ve mě kříží, nedokáži být od svých živých, ani od svých mrtvých. Moji přátelé jsou pro mě důležití vážou mne k tomu abych zodpovědně pohlížela na svůj neživot, který si hatím.
A mrtví mi říkají ať nezoufám, že se to zlepší. Ale nedokážu si představit svoji existenci bez magie, bez smrti bez vědění, které do malé míry mám. Ne opravdu ne. Doufám že to jak říkám "Navždy nebo nikdy" opravdu platí, protože bych se nerozloučila s mrtvými ani za nového života a s živými ani ve smrti.
Je to nesrozumitelné, já vím, ale někdo tomu rozumět určitě bude.

A proč jsem si zvolila tohle?...nezvolila narodila jsem se tak jak by měl každý, nevěřím ve změnu nevěřím v to že se někdo dokáže změnit.
stejně jako nevěřím/věřím spoustě dalších nesmyslných věcí.
Ale Změna je nemožná, prostě je člověk, ten je nějaký a to je konec. Proč se měnit, proč měnit podstatu svého bytí, když jste ji tak dlouho dobývali.
potřebuji svoje Ego, Lži, Přetvářku, celkově všechny svoje špatné vlastnosti! Potřebuji i svoje Dobro, Um a nadání....
Nemohu chtít změnit ani dobré ani zlé, protože bych to pak nebyla já.

Opravdu se nebraňte tomu co vás čeká, nebraňte se sobě a buďte tím kým chcete být. Protože jenom na vás záleží vám. A nesmí na ničem jiném,

Narodili jste se jako Homosexuál, super Welcome !
Jste básníkem, nestyďte se- Welcome!
Jste malířem/švadlenou/umělcem/neumělcem/milovníkem/čímkoliv....

Just Welcome to Hell!
To my Graveyard...
My dead WorlD!

Shagua Akitsumi

Jo děti...to je tak když je někdo entuziastický...-

19. března 2010 v 14:33 | Shagua-san
Tak toto je fakt psycho.....Light si na sebe vzala něco jiného než černou či temnou barvu....a to přímo růžové triko z ramen. myslím, že někteří by si klepaly na čelo, co holka co třičtvrtě roku nenosí nic jinýho než černou (pomineme fialovou a temnou zelenou...popřípadě žlutou radioaktviní síťku) si vezme tohle. nevím možná je to tím, že jsem se zbláznila. Možná je to tím že se oteplilo a chtěla jsem to ctěla oslavit...možná proto že mam depku(Mits ví)...
ale tak by jsme měli nechat depku pod dekou a vyrazit, ven dneska jdu na rybolov do sekáče. Nikdo mi nevěří ale mám asi jenom 5% oblečení z normálního obchodu! To je tak když se někdo ptá kolik to stalá tak jen odpovídáte "třicet, dvacet, dvacetpět..." je to docela fajn....že prostě víte že si vezmete na sebe nějaké oblečení a zjistíte že i jednou vzetí se vám vyplatilo...!
No ale nebudu tu kecat blbiny o modě...čemuž stejně moc nerozumím, jsem tak moc výstřední, že mne všichni odsuzujou, anebo si to jen namlouvám...
no ale coby...Jeffree Star taky nezačínal dokonalý....nikdo vždy byli krušné začátky, ale je hlavní je nebát se a nelitovat čehokoliv co jste udělali, protože to by znamenalo že nic nedokážete...
korálky...to slovo stejně neřeknu

každej by měl jít za svým snem...a věřte že mě se část už splnila...
a vždy nezapomínejte že je hlavní to abyste byli tím čím chcete být, ne aby vám to diktovali ostatní.
Nikdy se holky, kluci, nenechte zaškatulkovat a nikdy si nenechte říkat jenom názvem stylu...vždy jste to vy individualita, pokud jí záměrně nepotřete!!! A to nedělejte...

no a tak jak dopadl můj nákup, včerejší?....utratila jsem beznadějně dvěkila za korálky a stužky, protože jsem našla další věc co mne doopravdy baví, a nikdy by mi to nikdo nepokazil...tuhle radost,...protože lidi s psychyckámi stavy jako mívám, mají málo radostí, sle za to se jich drží zuby nehty!

NO pak mi honzík sebral můj headdress....a nazvali jsme ho "the graveyard gardener!" (hřbitovní zahradnice)
gyg


nejméně šest prstenů májí ruce čarodejnice!

15. března 2010 v 22:26 | Shagua-san
šest Gothických prstenů na rukou, znamená nejspíš asi tohle:
-s rudým oválným kamenem je nejspíše oheň, a je na prsteníčku snoubí se s duší! ten na prsteníčku je země, má čtvercový tvar a hnědé pruhy- je hlavním živlem.
-na prsteníčku druhé ruky s průsvitným namodralým kamenem se skrývá vzduch jenž je bojujícím a upozorňovacím živlem.
-na malíčku jako vzduch, je perlový prsten jako voda, okrajově poskytuje uvolnění. a poslední dva, jsou zajímavý,
-ten darovaný na malíčku s černým kamenem značí duši a energii ale co s tím posledním?
-ten je na prostředníku vody a vzduchu a korálek z mnohostěnu značí vesmír...

....ale stejně může stále drápat...ruka čarodějnice!

Goth reklamy? O.o

26. února 2010 v 22:40 | Shagua-san

Ehn, tak tohle di opravdu nemohu nechat ujít. Goth reklamy, prostě nejenom Heineken, ale všechno.
dala bych 10 nejlepších

1
Na prvním místě je zaručeně... GOTH BARBIE!
nejde vložit tady je odkaz ale, fakt na to mrkněte


2
Reklama na Heineken....3 OX
4.
KIA...- taky super!!!

5. Amaterská reklama na HIENZ
6.
Kodak


7.
no coment

8.
PIZZA?.... *jak otec pronese...heY I told you, thats Wampire!*
9. Diesel
10. Goth Milk?

Rain...- Gets out the pain!

2. prosince 2009 v 20:40 | Shagua-san
Ano, jistě, já vím...-
Nechodím sem! Nepíšu komenty, respektive nebývám na ICQ. Ale jsem štastná, konečně jsem se odhodlala s Honzíkem jít včera do hospody i na večer- ne hned po škole.
Proto jsem na sebe natáhla upírský hábit ala korzetové šaty... a vyrazila.
No jako vždy jsme se legendárně pobavili.
a když jsem šla domů- pršelo
bylo to naprosté psycho, a tehdy si člověk uvědomí jak je ten svět nádherný, a že sice ano-
OMNIS VITA SUPPLICUM EST!
Což je mým novým heslem, často nad tím přemýšlím a ano, je to skvělé heslo udělám si s ním vlajku. no tak se zabývám naprostými blafy-
Udělala jsem si dokonce úkoly a všechno do školy- dokonce na pátek, cha. Shagu. Oh my kaktus!

Ale co chybí mi jen jedna, po alkoholu vonící věc...- ano geniální vůně nikdy se od ní nemohu odtrhnout když ji někde ucítím, ale řeknu vám nevím kdo je tak úchylný jako já, jelikož jako lykantropka to je asi omluvitelné, ale když to čicháte celou noc- oh je to nádhera.

No dobře konec Impresí, Jdu si číst na mé Geniální hračce- na Qéčku (hp iPaQ, nový telefon)...

a stejně nikdy nepopíši co jsem chtěla takže tady je nějaký shluk myšlenek, které bych docela ráda uveřejnila- počkat, nemám to psát na začátek?!

Radši
Shagua Akitsumi!!!

Omnis vita supplicum est!

28. listopadu 2009 v 20:32 | Shagua-san
Ano, jistě- zaujala mě latina- zase- já se vlastně zajímám o hodně jazyků v určitých periodách- většinou kolem dvou let- a pokud se ptáte, jestil jsem se zajím ala před dvěma lety o latinu, tak máte i nemáte pravdu- jelikož hlavním základem italštiny je právě latina, tak nejspíše zajímala sice okrajově ale tak to je komentář k vycházejcímu zájmu k latině- silně ovlivněným MinoRuem v první řadě- jelikož je to magor! a Je po mě!
K púřekladu názvu tohoto článku je "Omnis vite supplicum est" znamená "Celý život trestem je!"

mnohdy to tak doopravdy cítím, a nyní jsem se na chvíli dostala ke kreslení...sice nemám žádné scanny, ale dostala jsem se na trochu jinou uroveň zase- začala jsem dělat dle starších předloh, podle mnou nově obdivovaného, i když ne tak docela podle něj- nu, česky Sjhagu oběvila jednu z předních krást starého českého komiksu a to jest Kája Saudek.
V rámci školních akcí jsem byla na jeho výstavě, kde jsem se mohla potkat s jeho originály-
pokud máte mnohdy před očima že přední umělci- jako třeba v i v Manze jsou naprosto dokonaolí není to pravda- poznáte že i některé části jsou velice obtížné pro zkušeného umělce.
a vidět podkresy je velice poučné. No to tedy ke Culture Point!

Jinak zarach pokračuje, ale otec je velice benevolentní protože oba pláčeme spolu u televize- a ne, nedávají žádnou romantiku- Ale davají freestyle MOTOCROS....*bekontrolovatelný záchvat pláče*... na který jsem nemohly jít, jelikož nebyli lístky a nahoře na vysokých tribunách není nic vidět!
Tak tu sedíme a čumíme na létající krásky a na nich jezdící frajery, jenž milují zvednutou hladinu adrenalinu...*nostalgické*

NU, a proč tedy Omnis Vita supplicum est?- protože to tak je-. ale nejsem neštastná, možná jsem v lepších náladách než kdykoliv předtím...možná.....-

Shagua Shatsuko Akitsumi- sejdeme se v pekle- chci poznat to vaše!

Pohádka o ...letající m sýru jménem Niva!

23. listopadu 2009 v 13:14 | Shagua-san
Bylo nebylo-
žilo jedno medium, které bylo strašně smutné, tehdy ještě nevědělo, že svou schopnost ovládá.
A pak byl a nežil jeden duch, který měl rád pražtěné věci.
Jednou tak se tohle neznalé medium potkalo s tím duchem potkalo a aniž by nějak vědělo o koho jde, si jej vzalo k sobě.
Duch měl Společnost stejně šíleného tvora, jako byl sám. Konečně za svých necelých jedenáct let, co zemřel začal se radovat z neživota!
Jelikož medium bylo hodné, dovolilo mu spát v posteli- hrát na rozladěnou kytaru ze které mu slézaly vlasy- Pitvat cokoliv co projevuje posmrtnou stuhlost- a vlastně všechno, co chtěl!
on tomu mediu za to ukázal co je hudba, a tak medium ve svém duchovi našlo krásného idola!

"Co to tu žvaníš za nesmysli?" podíval se Shagu přez rameno hide.
"píšu pohádku!" odpovím nakvašeně.
"Byl a nežil jeden duch...." čte po mně "oh, jak dojemné!" řekne hide a odpochoduje pryč- navíc to řekne tonem žu mu máte chuť jednu vpálit.
Přejde k lednici a zavětří, už si ho nevšímám ale měla bych, jelikož zmatearilizuje ruku otevře si ldnici a vyndá Nivu která by mohla sama chodit, jak je v lednici dlouho.

To je omyl..- pohádka pokračuje!!!
No a ten idol, mediu byl vždy věrný-...počkat, počkat- říkala jsem Niva?

Shagu kousek od obličeje proletěl kus Nivy a rozprskl se na zeď za ní.
"hideeee-" zavřeštěla Shagu "zvedni ruce a odstup od té Nivy!"
"já tu žádnou bažinu nevidím!" obhajuje se hide s rukama celýma ztláskanýma od zapáchajcího nyní už mazavého sýra, který se vyskytuje všude do dvou metrů jeho okolý.
"hide? kdo to pak bude asi uklízet?! než přijde matka a bude mě vyslíchat co se tu stalo!" Shagu oškrabuje kusy sýra ze zdi.
" Ty?" optá se sporadicky hide.
"jenom ty dokážeš udělat z krásné povídky frašku!" obviním ho.
"jenom ty dokážeš frašku napsat!" odpálkuje mě.

A tak se jednoho dne medium rozhodlo že jejich krásného a neidylického soužití má dost a rozhodlo se ducha zabít!

"Počkej až tě dostanu potvoro průhledná!!!!" rozběhla se Shagu s nožem za hideem.


představte si nějakej debilní název článku!

29. října 2009 v 22:54 | Shagua-san
Za prve: Chalupa je tak hrozná že se mi ani nenačte editor článků! nebude to chalupou ale tim internetem. Nu, takže největší odpůrce fuckbook uznal že hra pet society (jak to holky nazvali pet socka) je fajn, a jelikož si ten dotyčný vytvořil mini chibi hidea, tak se snaží na chalupě načíst program hry aby si ho mohl nakrmit učesat a a umejt. jediné co je ještě důvod nenadávat a být v klidu je to že matka si vedle ně+co čte a vy sedíte za kompem a ucho vám krmí MUCC. Navíc, nikdo není na ICQ, pomkinelemi nejlepšího přítele kterého milujete i přes jeho věčné otázky, vyznání, doporučení, obdivování. Tohle většinou lidem lichotí avšak po pár měsících mohou lidi změnit názor. A tak když tohle vydržíte možná zjistíte že by jste už bez toho nemohli ani být. Vemte si v potaz že vás ten člověk tolik štve a vy se stejně přihlásíte na icq kde na vás nikdo nečeká až na něho. Nu,. buď ste sebevrah a nebo je váš život moc nudnej a nemáte se nad čím rozčilovat vše vám vychází - škola, láska, přátelé, psychika, rodina, povinosti, - (všechno je v piči- dodala si pro sebe ironicky). navíc si vaše matka pořídí novej notebook takže se stáloe překlepáváte a ona vás upozorňuje že píšete moc na hlas....nu, se sluchátky se to těško pozná že! má te náladu pod psa a venku skoro sněží, a přijdete si jako magor protože za notebookem sedíte jen v triku a kalhotkách a neni vám hzima i když okolní vzduch má nejspíš teplotu šesti či sedmi stupňů. Nu, moje tělo je záhadné, však i moje mysl. ZA DRUHE: nevím ZA TŘETI: t o je už až moc trapný! sayonara děti...vaše Shagu

Mrazivé květy

27. října 2009 v 23:12 | Shagua-san
Nevím, moc jsem nepíšu poslední dobou. Vždy v dobré vůli to zde otevřu, ale posléze sejde z toho že bych něco napsala.
Miluji tenhle blog, ale stejně jako můj svět, zamrzá. Možná máte na jazyku dotaz, proč to zde miluji?
Nu, to je jasné je to moje nástěnka, nejradši bych sem všechno psala nejradši bych sem hodila cokoliv, co mne napadne ale stejně se sem nevejde všechno.
A tak dnes jsem dlouhou dobu hledala obrázky na design co by vystihovalo mojí náladu, nakonec jsem si celou grafiku vytvořila sama a nepoužila jsem žádný obrázek jako obvykle.
Jsou to mrazivé květy zla, mé květy.
jsou jako moje sny, jako moje všechno, i pro mne vzádlené v temnotě padající dolů a nečekající na nic a na nikoho.
jsou jako můj sen být lolitkou, jako můj sen být uspěšným kreslířem, jako můj sen být dobrou přítelkyní pro všechny.
Jsou mrazivé jako já, jako moje chladné ruce a jako všechno.
moc lidí sem už nechodí, ale co na tom záleží tohle je můj svět a zde jsem pravidla já.
poslední dobou zamrzám a ti co by mi měli být na blízku nejsou, jsem sama. jako květy zapomenuté v temnotě. a jsem i tou temnotou kolem.

Nic

20. října 2009 v 22:22 | Shagua-san
Když byla jsem holka malá.
Před světem jsem stála.
Nevěděla jak, stále se smála
a nebo se mi ta éra zdála.

a pak, zjistila že svět
co je kolem a hned
sem se nedokázala vrátit zpět
A vidět ten přesný střed.

Podcenila jsem sebe
teď nechci vidět nebe
Nechci vidět tebe
nechci nic- širý světe..

Shaguina druhá stránka

4. září 2009 v 9:58 | Shagua-san

Máte mě za blázínka, za střeštěného člověka který se nebojí do čehokoliv jít, ani do zářivě růžový hide barvy a učesu jako ze seth et holth...-
Máte mě za roztomilé zvířátko, které furt nadšeně mává ocasem, stále se tulí, a furt někoho hladí, objímá, pusinkuje...-
Máte mě za euforického člověka který pár lidem udává směr kudy jít, kam jít, co si myslet...-
Máte mě, za umělce....a ktomu přece deprese patřejí, ne?...-

Ale jaká je pravda o Shagu?....-zná jí někdo...doopravdy?...- někdo z vás...-
Kým je Shagu a co prožila..., nikdo nic neví...,..-
Nikdo neví že občas sebou mlátim ze strany na stranu v depresích....přijde mi svět naprosto, hroznej,....jsou to stavy kdy ti nepomůže ani stay free my misery,....
jsou to stavy kdy ti nezbide nic než tu bolest doopravdy pocítit....-
bolest uvnitř...je neuvěřitelná...-

a pak ty lidi,...přihlásíš se na ICQ, smilovně si dáš na status, "DEPRESED nerušit!"...-
a sesypou se na tebe starostlivý vzkazy...- Shagu jak se máš
Co ti je?..
Ježíííš co se Shagu děje...?

člověk si občas říká,,...uměj ty lidi číst...-
po chvíli trpělivosti při který v depresy a s očima mokrýma nemá moc,...je pak člověk pošle do hajzlu aby měl pokoj,,....protože v tuto chvíli se cítí....vyvrhelem,.... a chce jím být což se samozdřejmě nekona pokud tam je dva miliony lidí co se starají o problém,...

Ale když ty lidi pak člověk v rámci psychického zhroucení konečně do toho hajzlu pošle,...oni se urazí, a řeknou že je kretén,...

když má člověk jako já depresy, je nabroušený, že by se katana třásla strachy....je zlý a umí ublížit,..umí přesně mířit...do srdce, a nic ho nedrží...,-
a takm kouše kope škrábe,...a ty ostatní neví co se děje...-
a pak přijde člověk na kterého vlastně ten čekám...- jinak proč bych lezla na ICQ,...ne?....a tak...-
konečně povolí ta obraná slupka, která je zlá, slzy začnou tiše dopadat na zem...,a hráz se přetrhne, a moje pocity prodí k tomu vysněnému jedinci...., a co pak...
to je jediný člověk který tě dokáže rozesmát i přez počítač,....jediný člověk který ti napíše, že chápe,...a ne co ti je?O.o....???
možná to má tenhle člověk jednodušší...jelikož na něj neutočim,...možná....ale pak už ti přijde,...že nikoho jinýho nemůžeš vystát..-
ale vlastně všechny ostatní máš ráda,...ale přesto si na ně zlá....
a pak se věčně omlouváš...
a je to k ničemu...- něco nezpravíš, něc nedokážeš...- a je to znova, pro některé na lahev, pro některé na špedlík či řezák,...

a ptáš se vědí ostatní kdo vlastně jsi?....- kým jsi....-
vědí co tvoříš když tvoje duše zmírá...-
obdivovaná umělkyně....
co je dílem,....jejích stavů..-

když do nebohého medvídka zapichujete špendlíky,....ostatní myslí že trestáte někoho....ale vy trestáte sebe....-

A tak Shagu pak čmáře depresivní linearty, z kres ně proudí bolest ven,....a Shagu se na chvíli uklidní....-bez podkresu beze všeho čmáře schválně disproporční a strašně anorektickou holku,....která zobrazuje hlad její duše....-


Tenhle článek,...jsem napsala....aby jste věděli....žw vás mam ráda, ale někdy to nedokáži.....

speciální díky je Fuji-sensei ,....
 
 

Reklama