POVÍDKY

Lady whith Ghosts (Slečna s duchy) - úvod

12. března 2009 v 21:48 | Shagua-san
tak jsem něco napsal...a doufam že se bude líbit....eh jestli budete chctít pokráčo tak písněte zatím jen krátkej úvodík....xD

Stojí u stolu a pomalu opracovává kus dřeva. Je zabraná do práce takže nikdo nepomyslí na to že by se mohl soustředit na něco jiného. Ona však jen manuálně pracuje a naprosto nevnímá co dělá. Vnímá jen dokonalost kousku v rukách.
Mihnutí a za ním další.
Jsou tady cítí je až v morku kostí. Energie jí samovolně začíná proudit do rukou. Kroky s kostelní ozvěnou i přesto že místnost je plná lidí ona je slyší, slyší jejich hloubku.
Stín a mihnutí krok.
Neumí to moc dobře ona si ho všimla a to by neměla. Je silný ale nabil sílu rychle a neumí jí zakrýt. Někdo jí silně stiskne ruku a ona se podívá do vykulených očí.
"To bude v pořádku!" prohodí nad jeho výrazem a pousměje se. Nenápadně hodí na místo v rohu jeden odštěpek. Ten nečině padá těsně vedle. Zajímavé.
Slyší mrtvolný dech a chroptění.
Vybaví se jí dýka a má ji v ruce cítí jak jí pulzuje její vlastní magie. Odstrčí od ruky ducha aby jí nerozptyloval a nepřekážel. Pevně sevře fialovou zářivou dýku v ruce. Nikdo nic nevidí pouze ruku obtočenou okolo neviditelné věci jen ti všímavější mohou zaregistrovat tetelení se vzduch. Jak nad horkou silnicí.
Podíval se na ní a zašklebil jelikož si myslel že ho nevidí a vytáhl si dýku taky.


povídky rocestník

19. února 2009 v 21:09 | Shagua-san
Dlouhé povídky(více dílné):a malé: 
 

Reklama