MÓDA

Plesová Lolita..

20. února 2013 v 13:07 | Shagua Akitsumi
Zdravím všechny,
Byla jsem na plese, a jelikož to byl spíše candrbál než něco vážně braného, vzala jsem na sebe mojí "blood loli". Bylo to fajn, jako jedna z mála jsem měla na sobě nějaký lepší koncept šatů. Holky normálně na ples jeany a pohodička (modni peklo by se namlsalo!)Boty: jsem koupila na VotocVohoz, a musela jsem jim opravit horní pázky takže jsem upravované a jsou na nich přidané mašličky od Porcelain Doll
Punčocháče: obyč černé z Vaňkovky
Spodničky: Handmade
Sukně: Madame Muffin
Corset: ve výpůjčení od Victorian Catherine (není uplně ecxtrémně stahovací a je velice pohodlný)
Vršek: Handmade
korálky: od tety
kytky v hlavě: jsou z Takko
Za fotku děkuju mému papá

Odpoledne s Amelií

23. září 2012 v 15:39 | Shagua Akitsumi
Byly jsme v pátek odpoledne s Amelií v takovém rozpoložení, že jsme se ošatili. Prostě jsme chteli něco udělat a nevěděli jsme co, tak jsme si nafotili fotky a přemýšleli jsme na Vlogy a vlastně nad našimi osudy pak jsme se byly projít. No a tak jak to vypadalo:
Na sobě mám:
Boty: Pleaser - Red69.cz
Kalhoty: SecondHand
Pásek: Od sister
Triko a Krajkové Tričko: Secondhand
Přívěsek: Ze Znojemského jednoho obchodu
Kytička: Handmade
Amelie:
Boty: jsou ode mě, mě byly už malé- a nevím odkud jsou
Spodničky: moje Handmade
Sukně: Nosferatu
tričko: secondhand
Korzet: Nosferatu
Mini Hat: Black Cat
Obojek: Victoria Catherine
Návleky: Secondhand

Nezapomeňtě Keep Geeky!

Ve Znojme ve Loli SteamPunku

11. září 2012 v 9:19 | Shagua Akitsumi
Neklasický Loli model který jsem nahodila do Znojma. Ve své podstatě Lolita, která byla říznutá SteamPunkovými detaily, které se mi moc líbili. Šli jsme si pro podkolenky s bratrancem tak mi udělal fotku. Bylo to moc fajn.


Boty: Pleaser (z red69.cz)
Sukně a spodnička: Handmade
spodní triko pod korzetem: Secondhand
korzet: po Catherine
přívězky: Kamej jsem dostala k narozenínám, Kolo jsem koupila na SteamUpu
Klobouček: Black Cat

Vzdušně vílí

11. září 2012 v 9:09 | Shagua Akitsumi
Dělala jsem si Líčení, které připomínalo takové motýlky, nabo byl to původní záměr. Hlavně jsem si koupila novou paletku se barevnými stíny v boji proti tomu že temně vínovou, hnědou a černou používám už moc dlouho.
Takže jak to vypadalo a dopadlo...-
Všeobecně moc řasenky nepoužívám, takže většinou není skoro vidět. Ani se mi to moc nelíbí.
a celkově jak to vypadalo.Tak jsem zase jednou nebyla celá v černé, což mi jednou měsíčně udělá takovou radost, protože pro mě je nejít v černé docela těžké.

Odpolední vycházka v SleepyRoses

5. září 2012 v 12:11 | Shagua Akitsumi
Včera jsem byla na Olšanských hřbitovech na procházce s Václavem. Bylo to užasné, miluji Olšany. Musel nás nakonec vyhazovat hlídač, jak se nám nechtělo.
Zkusila jsem přečesat vlasy tak že jsem zkoušela nový drdol, kdy řasíte copánky. Ale mám tolik vlasů že jsem si vzadu mohla necha spuštěný pramen a vepředu jsem měla podél obličeje celkem taky pěknou kreaci. Jedna paní v metru se mě ptala kde jsem vzala tak hezký příces, tak jsem ji opatrně vysvětlila že to jsou všechno moje vlasy, že tam příčes nemám.
Nakonec mi bylo stejně řečeno že jsem podmanivá a krásná, tak jsem byla spokojená. Jinak jsem se dostala na -10 kilo od původní váhy, ještě tak třicet a bude ze mě kočka (nebo chcípnu, v tom neni moc rozdíl)

něco jsem nafotila než jsem odcházela.

zrcadlová (už mi to začíná docela jít)

Ale přišla jsem na uplně úžasné místo kde funguje i samospošť a zabírá inteligentní kus naší zahrádky s branou...asi se začnu fotit tam.
měla jsem k tomu ještě rukavičky ale ty na fotkách nemám dala jsem si je až než jsem šla pryč..xD

šaty: Handmade
Mašle - mini obi: handmade
Podkolenky: Znojemská švadlenka
Boty: Deichman (mam 43 prostě boty jinde neseženu)
rakvička: steel shop (na žižkově)
neviděné: rukavičky: obchod s látkami a též neviděná kabelka s růžičkou: ze znojma z jednoho obchodu.

Vlasy a účas. Jinak jsme s Václavem dospěli k názoru, že si mám příště míst rakve sehnat urnu na krk..xD

School Dress

4. září 2012 v 6:49 | Shagua Akitsumi
Inu, včera jsem šla do autoškoly, jelikož mému učiteli se líbí, když se oblíkám extravagantně. Vždy se zasmějeme a probereme odkud daný styl pochází a nějaké jiné kombinace, tak se ráda do autoškoly oblékám jako šílenec.
Byla jsem ve School Lolitě, tak se mrkněte, je to vyfoceno mobilem tak to neřešte že to není tak kvalitní, model je tam vidět v celku dobře. (BTW. Ještě kilo a jsem -10)


Oči, Bindi a Trocha umění.

13. srpna 2012 v 17:00 | Shagua Akitsumi
Měla jsem opravdu špatnou náladu. Rozhodla jsem si ji zpravit fotkami a Lítchením. Napadlo mě že to sem mohu taky dát. Protože to bylo docela povedené. Začala mě fascinovat představa Bindi, neboli symbolu na čele (v místě třetího oka). Ale musím říct, že pro mě nemá vůbec stejný význam jako pro původní "znamení štěstí".
Detaily. Je to černými stíny, fialovými a tekutou linkou nic těžkého, chce to jenom pevnou ruku.

A moje malá home foto season.
Tu poslední mám nejraději s tím, že se tvářím jako Teal'C. Nicméně je na tom docela i vidět že jsem zhubla v obličeji.
Fakt že se mi líbí znak na čele více než je zdrávo povede k tomu že si ho tam budu asi pravidelně dělat a zjišťovat, jakým způsobem lidé reagují.Causual, aneb v čem ven, nebo na fakultu

3. srpna 2012 v 8:01 | Shagua Akitsumi
Dost poslední dobou přemýšlím nad stylem, a zjistila jsem že ho vlastně nikdy nesvlékám… I když se válím v posteli, tak tam ten styl tam pořád je.
Ale jelikož mám první ročník Vysoké víceméně úspěšně za sebou, tak jsem získala i zkušenosti, jak si zachovat svůj styl ale stále chodit v okolí přijatelném úboru. Někdy mám super Profesory, co mě obdivují, za korzet a platformy, jindy se holth člověk musí mírnit. Ale upřímně… Nechce se mi taky chodit stále v černé, tudíž jsem měla Moje celkem oblíbené kalhoty.
Jsou sice "fakultní", ale mě se to k sobě moc líbilo. Do toho horka to bylo docela vhodné, jednoduché.

Posuďte sami!

Na vršku je normální nevýrazné černé triko, které jsem schválně nechala jednoduché a ničím ho nezdobila. Přes něj mám lehoučký svetřík, protože se snadno spálím, tak ho nosím za horka, není skoro cítit na kůži.
Kalhoty mi sice dělají velkou zadnici, ale jsou z moc příjemného materiálu, zneužila jsem toho, že nejsou dlouhé, a pokusila se o visuální vtip, s ponožkami ve stejné šedivé, jako jsou kalhoty. Boty jsou jednoduché, mám je docela ráda, ale jsou na mě nízké. *koupě platforem vám trochu zvedne nadhled nad botami*
Make Up, jsem zvolila klasičtější Pandu, i když je to lítchení na léto naprosto nevhodné, takže to podle mě neopakujte, pokud vám nevadí, ovšem, se stále kontrolovat.

Kostkovaný BabyDoll -HandMaded

18. července 2012 v 11:38 | Shagua Akitsumi
Zdravím všechny, jelikož mě předevčirem totálně vytočil Reth, teda on si myslel že mě vytočil tak jsem ušila šaty, protože jsem ten večer neměla co dělat. Původně jsem to zamýšlela na lolitu, ale pak z toho vzniknul další BabyDoll, který je prostě mnou oblíbený styl. střich je velice jednoduchý ale upřímě když se snažíte a děláte to s rozmyslem a pečlivě je to pěkné- buďte trpělivý a všechno dělejte s láskou.

Jak se vypořádat s vysokým podpatkem a jak nakoupit

23. dubna 2012 v 7:01 | Shagua Akitsumi

Musím říct, že jakmile si jednou zvyknete na vysoké podpatky tak je nechcete vyměnit za nic jiného. Ale kolik žen si je umí doopravdy vybrat, aby byly pěkné a pohodlné zároveň? Ono upřímně, když vidíte slečny vykračující si na platformových lodičkách v minisukni tvářících se, že jim patří svět (což s postavou XS jim patří) myslíte si, že jaká to není pohoda. Ale s prvními lodičkami zábava dost končí. Když si na vlastní kůži zkusíte, jak vás bolí nohy ne po hodině, ale po půlhodině chození na nových parádních ale bez rozumu vybraných.

Jde si skutečně zvyknout na vysoké podpatky nebo je to jenom fáma? Budou mě bolet nohy do konce života, protože jsem se rozhodla nosit podpatky skoro pořád?

Myslím, že hodně záleží na výběru bot a na vaší povaze. Kdybyste mne znali, tak víte, jak moc veliký masochista jsem, co se týká nových bot a nošení různých mnohdy velmi dřících, ač stylových bot. Když jsem měla temnější období rozcházela jsem steelky, pak dvoje marteny, několikatery hodně vysoké podpatky, pak nízké podpatky, boty na platformách a jiné zrůdnosti. Řeknu vám to takto: Mám na nohách pár pěkných jizev od vycházení bot a každou umím pojmenovat, která bota ji způsobila a kdy. A ano, můj přítel se mi velice směje, že jsem blázen, když je nosím.

Takže co se nám honí hlavou, když myslíme raději na krásu na vysokých podpatcích, než na naší bolest a ničení vlastních nohou?
No tak děvčata, víme všechny, že lidská noha není stavěná na vysoké podpatky, ale to se nám to tolik líbí, že jsme schopny ničit sebe? Ano narážíme na aspekt toho, co odlišuje lidi od zvířat- není to, že by jsme byli inteligentní, uvědomovali si sami sebe, ale schopnost ničit vědomě sami sebe.
Takže když už to musí být tak dejte pozor na výběr bot.

Věřte mi, že ač můj šatník je obrovský, jsem mistr univerzálnosti. Vyberte boty tak, abyste je měli k čemu nosit. Třeba 96% mého šatníku je černý. A tak si nebudu kupovat jiné než černé boty. Jelikož chodím teď na univerzitu a potřebuji vypadat společensky a elegantně, nebudu volit boty, které budou extravagantnější než zbytek outfitu.
Takže jsme popřemýšleli nad tím, jakou barvu máme nejčastěji v šatníku a nad tím na kolik si troufáme. Takže máme zhruba typ bot. Věřím, že toto čtou spíš blogerky, co jsou začátečnice na podpatcích, tak nekupujte boty s úzkým ani přehnaně vysokým podpatkem- v obou případech se zabijete (pro určitou praxi je důležité chodit v nich chvíli doma).

Bytelný a dost široký podpatek zaručuje stabilitu a nezasekává se v mezerách v dlažbě! Je to určitá výhoda. Vypadá to blbě, když rvete botu z vpustě do kanálu, opravdu potupné- zažila jsem. Navíc, taky si dejte bacha, aby podpatky neměly těžiště moc vzadu- jednak si je ulomíte a jednak je to strašně nepohodlné a dokonce i nevzhledné (apeluji na tu část o nevzhlednosti).
Navíc pokud bude mít bota podpatek více do středu, nebude vás tolik bolet noha (co to kecám, bude ale po delší době) protože nebudete přetěžovat přední část nohy- která bolí ze všeho nejvíc.

A takto jsem si vybrala já moje nové boty na letošní léto. Jelikož nesnáším sandálky! Polobotky na podpatku byly jasnou volbou, šněrování jim přidává na pěkném mírně historizujícím vzhledu, dají se ale zouvat a obouvat bez šněrování (rychlost často ve výběru bot vítězí).
Podpatek do středu je dělá velice pohodlnými, a je celkem bytelný a široký. Prochodím v nich dlouhý den bez povšimnutí, ale není moc příjemné v nich stát dlouho na jednom místě. Na fakultu a po městě jsou ideální.

*Zajisté si všímáte jak krásně se umím rozepsat o botách- protože boty prostě miluji*

Lost in blue - šaty

21. března 2012 v 14:14 | Shagua Akitsumi
Staré šaty, které jsou nenošeny, nemají co pohledávat ve skříni. Tak jsem na sebe natáhla spodničku- přes to jsem hodila svoje modré šaty s kašmírovým vzorem. A jak jsem byla ráda, že je tak krásně. Můj Drahý mě vyfotil párkrát, tak jsem si řekla, že to se mnou ještě tak hrozné není. Prostě umím šít ještě celkem slušně a tak snad se bude líbit. Na to že jeto rok staré dílko a mělo fotící i celkovou premiéru až teď jsem spíš prostě jenom nevěděla kam s nimi jít.

Neví docela jsem si je oblíbila
Spodničku i šaty jsem šila sama,botky mám už nevím odkud a tak cekově to bylo vtipné- včetně záchvatu Falkona kdy se rozhodl že bude hledat Cacheky....no holt něco musíme jako ženské přežít (i s odřenýma patama)

Šopinkování- aneb krmě pro můj osobní shopaholismus!

19. února 2012 v 23:54 | Shagua Akitsumi

Abych pravdu řekla, tak mi každá chvíle strávená vybíráním pěkných věcí přijde osvěžující. A tak v 90% neodolám a koupím si něco skoro vždycky, jen málo kdy prostě s něčím neodejdu. Pokud tedy si neřeknu, že půjdu jenom tvz. "na čumendu!", kdy si stejně většinou něco koupím.

Lék na to neexistuje- jedině sklopit hlavu vedle knihkupectví (představovat si prázdnou zeď) a jinak nikam nechodit. Naštěstí jsou i chvíle, kdy si něco koupím a vím, že to budu používat- jako byla tato.
Investovala jsem do korzetu! Není to výplod toho nejlepšího ale přesto… mi velmi vyhovuje, jelikož mám souměrnou postavu tak mi padne i konfekční velikost, tvar a proporce, za to jsem docela ráda, tak mi pěkně sedí.

Fotky později budou mnohem snad lepší- tak se můžete zatím mrknout zatím, jak vypadá můj první malý experiment.
Fotky nejsou nic moc, musím si udělat lepší s tím korzetem jsem byla už asi 8krát venku a nikdy na to nebyl čas!

Angry fairy....naštvaná víla MAKE UP

16. ledna 2012 v 0:26 | Shagua Akitsumi
No tak jsem chtěla jít ven a měla jsem dost času na stíny, které jsem si chtěla udělat. Neví jestli se povedli, prostě se mi líbili, a tak jsem si je nafotila.

V průběhu dne to dostalo pracovní název a ten mu zůstal.... Angry Fairy

Popisovat postup se i nechce, protože barevné vrstvení bylo docela složité...

Tak myslím že se mi docela povedlo. celkem jsem si ho užila, i když po dvanácti hodinách to většinou není už nic moc...ale na nějakou párty, ples, kostýmovku, nebo prostě pro srandu myslím že je vhodné. Já to nosím na normálně, což spousta holek by si asi nevzala, ale... jsem prostě taková, nebojím se toho.


Kdo mi čmajznul spací prach?

no a tahle se prostě líbí mě.... je prostě přísná!

Gepardí MAKE UP- anebo foceno po 7 hodinách nošení

13. ledna 2012 v 1:29 | Shagua Akitsumi
Když jsem si dneska/včera odpoledne dělala Make Up- tak jsem ani nevěděla jak bude vypadat....a když jsem skončila s lepenkou a hnědým podkladem zvolila jsem nyní celkem oblíbený vzor geparda...nebo jaké zvíře to je (podle mne je to tygr...ale jasně...já ví že "Tygr má pruhy!")přechod je -> fuchsiovo-fialová->hnědá->sv.hnědá->krémová->pleťová....
Tygrování - první vrstva černá tužka na oči...druhá vrstva tekutá linka
aby to drželo jemně poťupkejte přes gepardí vzor hnědými stíny...pak se skoro nerozmažou...ale opravdu jenom jemně...


Inu....je to po sedmi hodinách nošení v hospodě...dostalo to celkem záhul, ale předtím sem neměla čas to vyfotit, tak buďte shovívaví!
 
 

Reklama