Červenec 2012

Nový Design

22. července 2012 v 8:00 | Shagua Akitsumi |  DESIGNY
Rok se s rokem sešel, a už to bylo opravdu dlouho co jsem neměnila design. Pamatuji doby kdy tobylo každý druhý den, ale jak v životě tak v blogu jsem se ustálila docela hodně a tak... jsem chtěla design s aktuálním vzhledem. myslím že se to moc povedlo, mě osobně se líbí a nerada bych aby to někomu přišlo nečitelné, nebo podobně. Ráda bych kdyby mi kdokoliv řekl jak a kdy se mu to zobrazuje jinak. Ale doufám bže to všem pojede bez problémů.


a takto by to mělo být pěkně čitelné!

Kostkovaný BabyDoll -HandMaded

18. července 2012 v 11:38 | Shagua Akitsumi |  MÓDA
Zdravím všechny, jelikož mě předevčirem totálně vytočil Reth, teda on si myslel že mě vytočil tak jsem ušila šaty, protože jsem ten večer neměla co dělat. Původně jsem to zamýšlela na lolitu, ale pak z toho vzniknul další BabyDoll, který je prostě mnou oblíbený styl. střich je velice jednoduchý ale upřímě když se snažíte a děláte to s rozmyslem a pečlivě je to pěkné- buďte trpělivý a všechno dělejte s láskou.


Sürová zvířeckost - Darethovo focení

2. července 2012 v 22:16 | Shagua Akitsumi |  DESIGNY
Nedávno jsem s Darethem tak pěkně blbla. A nakonec došlo na to, že jsem ho přemluvila k tomu, aby se nechal nafotit. Věřte mi, usurpovala jsem ho k tomu dost dlouho, ale mě se výsledek líbí. Kolik keců jsem si vyslechla během samotného focení. Navíc měl oči protočené v sloup víckrát, než bylo únosné. O hodně víckrát- Ale spolupracoval celkem slušně.


A jelikož se mi moc nepoštěstí fotit chlapy, tak jsem si to parádně užila...!