Červen 2012

Blouznění na Měsíci

29. června 2012 v 17:22 | Shagua Akitsumi |  - Myšlenník
Den se se dnem sešel. A bude to měsíc od mého posledního článku. Smrtiny Hideta jsem tudíž uctila řádným a hrobovým tichem, které všechny moje čtenáře nejspíš odradilo, nebo jim to nepřišlo vůbec jako nějaká doba, ale jako pár týdnů nic nedělání. Ano byla jsem mrtvá, ale jenom obrazně. Toto zkouškové bylo- já nevím neměla jsem na to náladu a tak jsem to musela přetrpět. Bylo to těžké a složité- hlavně pro lenocha jako jsem já. Ale co se nepovedlo, ještě se povede.
No co se změnilo, za poslední měsíc.

Původní počet milenců klesl na z jedničky na nulu. A ke konci tohoto měsíce zase stoupl na dvojku, takže snad spokojenost nad svým Sluncem a Hvězdami. Ale stejně jsem nějaká nerozhodná, možná by to chtělo ještě jednoho, ale nevím kde najít takového dalšího magora, jako jsou ti dva, kteří jsou schopni se podělit a nepoprat se. Nicméně ne, že bych byla bez fantasie- vím kde hledat - provokativně popotáhla výstřih dolů.

Můj Maličký, se naopak zase topí ve vlastních problémech a moje dcerka se na mě za posledních 14 dní vykašlala, ale ona přijde, to se nebojím.
Praha je dnes celá upocená a ulepená, a jízda Praha Brno, taky nepřidala. Nejradši bych se na plánovaný výlet vykašlala a umřela kdesi mimo realitu ve svojí posteli.

Momentálně jsem se ponořila do docela klasického seriálu StarGate SG-1, který mě chvílemi inspiruje a chvílemi docela děsí. Ale kombinuji to žlutou americkou rodinou Simpsonových, kteří s nadlehčeným humorem dokážou přetřást jakkoliv horký brambor (hmm, Brambor).

Aktuální básnění se seklo mezi deinspirací a dezorientovanou depresí, takže moc nečekejte, hrozně mě bolí hlava a snad se zbavím té stresové vyrážky na ksychtu. I když tu proběhl marný pokus o úklid je tu stejně bordel.

S prstem v nose- Shagua Akitsumi