Květen 2012

Pro hrdinu mého srdce [2nd May 1998]

2. května 2012 v 8:16 | Shagua Akitsumi |  - Shagua diary

Můj drahý,
Tohle píši jenom pro Tvoje sluchy, protože věřím, že mne posloucháš. Dnes je Tvé výročí, a můj osobní svátek. Tento den se nejen kvůli Tobě zapsal do dějin mého života tlustým fixem. Ale ty jako umělec a člověk si mi přinesl hodně. Porozumět Tvé tvorbě, Tvým textům a Tvému projevu není jednoduché, ale já jsem to zvládla. Prošla jsem si všemi fázemi, kterým si huberťák prochází, s Tvým jménem na srdci a Tvou hudbou v uších.
Svět se na mě za to zlobil, miloval mne, nenáviděl. Ale nikdy se Tvé jméno nevytratilo z mojí mysli. Dal jsi mi hodně dobrých přátel, ještě víc krásných zážitků, aniž bys o tom věděl. Dal jsi mi životní sílu složit zkoušky, co mě potkaly, a vždy jsem dokázala- že na to mám. Tvoje filosofie byla mojí inspirací. Tvoje malé věty mi zachraňovali život.
Přinesl jsi mi lásku k modě, kresbě a hudbě. Pod tvojí skrytou taktovkou jsem se stala umělcem. Našla jsem největší lásku svého života, která sice nakonec dopadla tragicky- a pochopila jsem o čem to všechno vlastně je. Našla jsem sebe a to nikdy neztratím! Děkuji Ti za vše, co jsi pro mne udělal, aniž bys tušil, že jednoho dne bude o Tobě přemýšlet někdo jako o hrdinovi, někdo jako já. Doufám, že mě posloucháš a taky doufám, že se nad tímto pousměješ.

S láskou k padlým hrdinům,
Shagua Akitsumi


World, Stay free your MISERY!

Zakázaná věta

1. května 2012 v 8:21 | Shagua Akitsumi |  POEZIE
Po tmě v tichosti světa,
zůstala ukrytá tajná věta.

Nikdo ji nesmí jiný znát-
jen ten komu se má ukázat.

Tato věta ničí města a říše-
a v dějinách se vždy rozepíše.

Je ukrytá v srdcích nevinných,
v dálkách nebes blankytných.

Ta věta je tak zlá a přitom křehká
budiž všem kolem země lehká.

Nebezpečná ač každý ji musí znát!
Zní: "Miluji Tě- Mám Tě rád!"