Únor 2012

Proměna mysli - Psyché moje vlastní

29. února 2012 v 15:54 | Shagua Akitsumi |  - Psychadelics
*inspirace objevena na výstavě "obrazy mysli - mysl v obrazech" v Brněnské Galerii (obrázek patří k této výstavě a je pouze ilustrační)*

Potichu zvedám hlavu. V černotě mé mysli není vůbec nic jenom prázdnota a tichost. Naprosto nový svět. Byly na pozadí té černé promítány barevné skvrny mého života. Vlastně tam nebyla jenom tma. Byla tam moje vnitřní síla. Psyché moje vlastní. Oděná do barevného plátna s hedvábným povrchem, na kterém byly promítány podivné obrazy. Obrazy z mojí minulosti, z mých představ i ze světů ostatních. Ona sama se vlnila jak chaluha ve vodě. Bílé ruce měla nad hlavou a její vlastní bělost jí propůjčovala světlo. Temnota se rozpínala úplně všude, ale přesto byla kruhová, jakoby dálkově kruhová.
Nebylo tu ticho, byla tu mírná ozvěna hlasů a pod hlasem se ozývalo cvakání strojů a všeho co pohánělo můj vnitřní svět.
Tisíce převodů a řetězů kol a koleček bylo nacpáno pod kůži mojí milované vlnivé psyché. Když přemýšlíte, co naplňuje prostor- zjistíte že je to voda. Dýchatelná voda. Teplá dýchatelná voda, která vám proniká do plic a do útrob a do všeho. Jste vlastně v ní… a ne omyl vy tam nejste. Jenom Psyché s bílými vlasy bez nosu a rtů má v hrdle přesně ten tísnivý pocit který máte, když vydechnete, ale nenadechnete okamžitě. Nepotřebuje vzduch k ničemu, nemá potřebu dýchat. Když otevřela oči měla je čistě černé naprosto tiše černé. Jako celá temnota za ní a kolem ní. Vždy ona neviděla nikdy nic jen temnotu a tak měla černé oči, které byly chytré a zvídavé ale nikdy neukojené věděním ani ničím jiným. Její milenec byla temnota její součást taky.
Jsem fascinována

Miluji Anette-Amelii!

20. února 2012 v 0:56 | Shagua Akitsumi |  - Akitsumi

Jednou za mnou Milovaná přišla, že jsou ven a tak jsem ji půjčila nějaké šaty, a tak všechno. Velká výhoda když máte stejnou postavu! A tak moje Kráska vyrazila a já jsem si ji mohla nafotit- výsledek tohoto malého titěrného projektu - můžete se pokochat!Na jednu stranu extravagantní a na druhou jemné....myslím že jí to slušelo což Lucian potvrdil tím jak na ni fascinovaně hleděl (Shagu miluje mladou lásku!)

Šopinkování- aneb krmě pro můj osobní shopaholismus!

19. února 2012 v 23:54 | Shagua Akitsumi |  MÓDA

Abych pravdu řekla, tak mi každá chvíle strávená vybíráním pěkných věcí přijde osvěžující. A tak v 90% neodolám a koupím si něco skoro vždycky, jen málo kdy prostě s něčím neodejdu. Pokud tedy si neřeknu, že půjdu jenom tvz. "na čumendu!", kdy si stejně většinou něco koupím.

Lék na to neexistuje- jedině sklopit hlavu vedle knihkupectví (představovat si prázdnou zeď) a jinak nikam nechodit. Naštěstí jsou i chvíle, kdy si něco koupím a vím, že to budu používat- jako byla tato.
Investovala jsem do korzetu! Není to výplod toho nejlepšího ale přesto… mi velmi vyhovuje, jelikož mám souměrnou postavu tak mi padne i konfekční velikost, tvar a proporce, za to jsem docela ráda, tak mi pěkně sedí.

Fotky později budou mnohem snad lepší- tak se můžete zatím mrknout zatím, jak vypadá můj první malý experiment.
Fotky nejsou nic moc, musím si udělat lepší s tím korzetem jsem byla už asi 8krát venku a nikdy na to nebyl čas!