Leden 2012

Angry fairy....naštvaná víla MAKE UP

16. ledna 2012 v 0:26 | Shagua Akitsumi |  MÓDA
No tak jsem chtěla jít ven a měla jsem dost času na stíny, které jsem si chtěla udělat. Neví jestli se povedli, prostě se mi líbili, a tak jsem si je nafotila.

V průběhu dne to dostalo pracovní název a ten mu zůstal.... Angry Fairy

Popisovat postup se i nechce, protože barevné vrstvení bylo docela složité...

Tak myslím že se mi docela povedlo. celkem jsem si ho užila, i když po dvanácti hodinách to většinou není už nic moc...ale na nějakou párty, ples, kostýmovku, nebo prostě pro srandu myslím že je vhodné. Já to nosím na normálně, což spousta holek by si asi nevzala, ale... jsem prostě taková, nebojím se toho.


Kdo mi čmajznul spací prach?

no a tahle se prostě líbí mě.... je prostě přísná!

Gepardí MAKE UP- anebo foceno po 7 hodinách nošení

13. ledna 2012 v 1:29 | Shagua Akitsumi |  MÓDA
Když jsem si dneska/včera odpoledne dělala Make Up- tak jsem ani nevěděla jak bude vypadat....a když jsem skončila s lepenkou a hnědým podkladem zvolila jsem nyní celkem oblíbený vzor geparda...nebo jaké zvíře to je (podle mne je to tygr...ale jasně...já ví že "Tygr má pruhy!")přechod je -> fuchsiovo-fialová->hnědá->sv.hnědá->krémová->pleťová....
Tygrování - první vrstva černá tužka na oči...druhá vrstva tekutá linka
aby to drželo jemně poťupkejte přes gepardí vzor hnědými stíny...pak se skoro nerozmažou...ale opravdu jenom jemně...


Inu....je to po sedmi hodinách nošení v hospodě...dostalo to celkem záhul, ale předtím sem neměla čas to vyfotit, tak buďte shovívaví!

Dobré konce jsou i za "DOBŘE"

9. ledna 2012 v 12:31 | Shagua Akitsumi
Myslím, že chvílemi se moje podivné a bizardní srdce snaží tlouct. Jako by potřebovalo se probudit jako by se táhlo něco ve vzduchu a tichu kolem mě. Myslím, že za posledních pár dní jsem dost přemýšlela. Sice když přemýšlím tak nekomunikuji naprosto s nikým, což má děsivý dopad na veškeré moje vztahy.

No ono leckomu nevysvětlíte, že nemáte náladu na rozhovor zrovna, když ji má on. Ale vypadnutí ze zvyku podporuje závislost. Takže, pokud se s někým bavíte i několik let a chcete mu ukázat, že jste nepostradatelní. Na pár dní se odhlaste. Nebuďte na příjmu, tyhle šokové rány většinou způsobují, že se ten na druhé straně upne trochu víc. Teda musí vás mít alespoň trochu rád.

Inu poslední dobou se toho hodně mění, ale mám čas přemýšlet, mezi zkouškami, takže se snažím. Myslím si, že už mne nevykopnou, ne že bych tedy k tomu měla nakročeno, ale každý má strach v prvním semestru. Soka! Tak už mi chybí jenom tři předměty /teda v případě že za půl hodiny udělám zápočet z angličtiny/. Myslím, že jsem si inteligentně nechala to nejtěžší nakonec, abych si nemusela dělat starosti s tím ostatním, co už mám hotové/popřípadě budu mít!/. Mám na to týden na naučení od té poslední zkoušky, takže to dopadne /snad/ dobře a doufám, že bez opakování nějakého předmětu projdu do dalšího semestru.

Dřív bych si asi si ani neuměla představit, že jsem takto samostatná, jak jsem teď. Ale já prostě věřím v dobré konce- takže za DOBŘE! /blbé vtipy jsou mojí specializací/

Zatím
Akitsumi Shagua