Povinná planetární výbava/záhuba lidstva.

19. srpna 2011 v 13:47 | Shagua Akitsumi |  - Psychadelics
Ilustrační obrázek (google)Povinná planetární výbava nebo jenom další zbytečná věc, kterou lze zahubit planetu a život na ní. Ano, nezdá se vám to, ale řeč je o toaletním papíru.
Když vezmeme v potaz vznik lidstva, někdy prostě toaletní papír musel přijít a nejenže ho výrobci přidali jako základní položku vybavení k nově vzniklé planetě. Ne, abyste na toto téma přehnaně vtipkovali. Protože toto téma není vůbec vtipné. Nicméně když se nad tím zamyslíme mnoha způsoby, přijdeme k jedinému řešení.
Vlastně svět by byl naprosto ztracen bez toaletního papíru a zánik lidstva samozřejmě by následoval.
I ve vzdálené galaxii s potencionálním životem je toaletní papír, i když mají rektální otvor určitě a zcela jinde, je to naprostá nezbytnost, která je vložena do základního vybavení každé planety. Tento útvar se nejčastěji používá srolovaný na duté trubičky tvrdšího papíru, a musí vyhovovat standardům a pohodlí. Pokud samozřejmě obyvatelé jakékoliv vesmírné hroudy změnili jeho vizáž a design pro své pohodlí- budiž. Ale představa, že pan stavitel nedá toaletní papír na nějakou planetu je značně nepraktická. Přinejmenším pro budoucí či současné obyvatele takového místa. Nikdo by nemusel řešit, proč je toaletní papír tak důležitý. Kdyby vlastně neexistoval. Ale ze zdravotního hlediska je to u obyvatel rozsáhlého vesmíru naprosto nepřípustné. Zkuste si sami žít den bez toaletního papíru.
Nebuďme tedy rigidní a podívejme se na toaletní papír, jako na více účelový prostředek. Kdo ho používá jenom na jednu věc je jistě mírně řečeno ignorant. Protože do toaletního papíru se dá i smrkat, otírat pot či slzy, utírat různé rozlité věci, dají se z něho dělat umělecká díla, oděv, ba dokonce i pro některé tvory je to docela dobrý oběd. V tuto chvíli nemyslím zrovna osoby mladší 19 let trpící Anorexií Nervosou.
Pokud tedy jste se rozhodli toaletní papír den nevyužívat, zjistíte, že život bez něj je naprosto nesnesitelný. A pokud jde ještě o naší milostivou planetu, dodala bych, že lidé by neměli kácet stromy na toaletní papír, což ve většině


času už nedělají. Ale, co si vlastně pomyslíte, že používáte svoje včerejší noviny k tomuto účelu. Ne, nebojte, není to nezdravé, je to naprosto v pořádku, recyklací by se vlastně zachovaly spousty let rostoucích stromů. Bohužel, kdyby byla dostatečná. A kdyby lidé dokázali šetřit, i s takovou banalitou jakou jsou toaletní papíry. Ale zas to šetření moc nepřehánějte, protože začnete zbytečně plýtvat jinde. Holt, lidská povaha je vraždy hodná a naneštěstí nezměnitelná.

Takže naprosto jednoduše si ulehčujte život s toaletním papírem, šetřete matičku Zemi a mějte se krásně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kari & Chilli Kari & Chilli | Web | 19. srpna 2011 v 14:24 | Reagovat

pěkné =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama