Leden 2011

Newcomers to my Wardrobe!

30. ledna 2011 v 16:01 | Shagua-san |  - HandMaded (mad)
Takže co týden dal, když to vezmu z pohledu do mého šatníku. Respektive co jsem si vyrobila, protože mě to prostě baví?....(nečekejte ode mne žádnou inteligenci, dnes, možná večer...)head

Mašle....velká mašle..

knoln
Tylová mašle...!

56546
Headdress, 2x wristcufs, Bow

21645465
877984

Maxi spodnička....již nikdy nechci řasit tyl!

64656
4546546
Bloomersky...moje vysněné...xDDD, škoda že té látky nemám víc...líbila by se mi z toho sukně..

Welcome to Suicide Club!

29. ledna 2011 v 23:58 | Shagua-san |  - Psychadelics
33
Sebevražda...
Samo slovo má sílu tisíce zoufalých. Znala jsem spoustu lidí, možná poznám další, než se dočkám vlastního vrcholu. Ale sebevražda, je pro mne něco, jako záležitost kde hluboko uhnízděná v srdci.

Zažila jsem v mém okolí několik sebevražd. Nikdy to není veselé, ale smutné to rozhodně není. Ti lidé dostali, co chtěli a já myslím, že jednou téže dostanu co chci.
Nicméně, normální jedinci, ty jenž nemyslí a nikdy nemysleli na to že by se zabili, nikdy nepochopí hořký uděl sebevrahů. Věřte mi, nebo ne- spáchat sebevraždu je velice složité. Je moc věcí, co musíte udělat, včetně toho rozmyslet se kdy, kde, co zanechat... nebo pak jsou tu spontánní sebevrahové, kteří to udělají bez rozmýšlení prostě hned. Ale tihle lidé, ti spontánní to stejně plánovali sáhodlouze, i když možná podvědomě, aniž by si to přiznali.

Ale přes to přese všechno,  Nakonec zjistíte jedno. Když jste sebevrahem, prostě nevidíte jiné východisko, či jiný vhodný nápis "EXIT", a tak se zabijete. Někdy jste tak zoufalí, že to dokážete udělat. 

Neříkám, že je to dobré,...Ale obdivuji sebevrahy. Obdivuji ty, jenž to dokázali dotáhnout do konce. Spoustě lidí přijdou, jako zbabělci, že nedokázali žít, ale tak to není. Oni jen nevěděli jak bojovat, popřípadě byli tak vyčerpaní, že dokázali udělat jenom tohle.

Někteří měli před sebou dalších spoustu let slávy, někteří ne. Ti, co to udělali na vrcholu své existence, ti dobře věděli, co dělají. Nic už nikdy nebude lepší než to jejich poslední dílo, nikdo už nenatočí to, co natočili oni.
Někteří se vlastně sebevraždili, ani o tom nevěděli...

Neobhajuji je, nepodporuji je avšak miluji je....
Přesto, že to lámalo moje srdce na tisíce střepů, moje životní láska spáchala sebevraždu. Další byl můj přítel, který to také udělal, i když měl talent jenž mu mohli bohové závidět.  Kamarádka, která byla nešťastná že je někým jiným než chtěla být....Nechci pokračovat, i když bych mohla.

Není většinou jiné možnosti, než dojít k sebevrahům, když to nemáte v hlavě v pořádku. Nejhorší je, ale vědět, že tomu tak je. Vědět, že to jednou uděláte...A proto, se jen dokáži pousmívat holčičkám co si hrajou na to že se zabijí, jenom proto, že jim maminka nekoupila platformy. proto se musím smát těm, jenž všude tvrdí, jakými jsou sebevrahy a když jim vrazíte do ruky řezák a řeknete udělej to...sesypou se.

Zatím nejsem sebevrah v konečné fázi, ale domnívám se a troufám si tvrdit že jednou prostě budu. Ano mohu říct, že jsem se mýlila, ale ti jenž mne znají vědí jak málo já se mýlím.
Možná že jsem hloupá, možná že nemám všech pět pohromadě...ale rozhodně vím o čem mluvím.

JUST WELCOME TO SUICIDE CLUB!

Shagua Akitsumi-sama

Some Outfits...Created in hurry

28. ledna 2011 v 23:37 | Shagua-san |  - Šatníková sonda
Tak vás zdravím,... ano vím nepíšu tak často jak bych chtěla. Vím ...omlouvám se ale nestíhám nic a naprosto nic a Go ON...-

Holky přišly ke mě a tak jsem je požádala aby mi nafotily nějaký můj Outfit, který jsem na sebe v rychlosti hodila, takže...Fotky nejsou moc dobré, musíme udělat nějakou season venku...geh geh...


LOLI12
564646
 Outfit kvůli kterému to celé dneska vzniklo, měla jsem ho ve škole a moc...moc dobře mi v něm bylo, váže se k tomu docela vtipná scénka se satanisty..

Jela jsem v metru...A přistoupil opravdu krásný metalák (takový ti co stojí modelem: dlouhé černé vlasy do pasu, modré oči, že by ani Gackt nesehnal takové čočky, řasy viditelné na třicet kilometrů "Really Handsome!!") No kdyby jste to viděli blíže-ji na hnědém růženci visí satanistický kříž...On mě viděl, celou si mě prohlídl a pak na mě celých deset minut zíral v metru (point of the story, geh!) 

Giga mašle: Handmaded
Přívěsek s křížem: Handmaded (so satanistic *-*....In love whith LaVey)
Kamej: na "nákrčníku" handmaded a brožka je po babičce.
Košile Hnědá: Secondhand - Znojmo (Granny's side)
černé tílko: Secondhand
Sukně: Secondhand a přešitá
Spodnička: Handmaded
Podkolenky: Od babičky, Vietnamci
Botky: Secondhand 

Gothomodel
Jednoduchý Goth model...
Holky pravily že jsem sexy, já nevím..xDDDDD

Boty: Secondhand
Paraple: Mine Raple...RedRaven 
šaty: Secondhand
Korzet: Handmaded (jenom hloupá napodobenina...něčeho co se tváří jako korzet)
klobouk: Secondhand

11


514546
Tak dobře holky si vyžádaly ...že mám ukázat "Chleba" v akci....
Tak jsem složila můj normální model ke Chlebové sukni ...který nosím kdy se vyskytne příležitost

Tričko: Secondhand
Sukně: Secondhand
Boty: Secondhand
Obojek: Handmaded
koš: půda a Handmaded
Králík: EmoPink (or KUMAGURO-chan)  od mojí dálné přítelkyně Dixie

killing
Minoru....Just kill that Bunny!!!!

I want to show you my wardrobe!

23. ledna 2011 v 16:04 | Shagua-san |  - Šatníková sonda
V rámci velice pěkné akcičky, kdy si holky i chlapci fotí svůj šatník, jsem se rozhodla, že do toho jdu také, protože jsem to měla stejně v plánu nějaký ten pátek.
Takže, Můj šatník je nyní k nahlédnutí, mám toho tak moc, že bohužel nemohu nafotit ani zdaleka všechno, ale tak jsem zkusila nafotit moje nejoblíbenější a nejnošenější kousky, pokud je nemá nikdo půjčené.


w1

44

I want to show you my wardrobe!

*rozklikněte celý článek*Stěna....po několikáté...

21. ledna 2011 v 22:16 | Shagua-san |  - Shagua diary
Nu, jak vypadá moje stěna po tak dlouhé době....chcete vědět?...

stěna

moje vlastní nepřítomnost...-

20. ledna 2011 v 12:08 | Shagua-san |  - Shagua diary
41
Moji drazí zesnulí...i Ti méně zesnulí...!

je mi velice líto, že nedokáži pracovat tak jak bych chtěla v těchto dnech, na mém webu. *Klávesnice ve škole by měla letět na skládku!!!*
Nicméně, dám Vám malé vysvětlení proč tu nejsem v těchto dlouhých a mrzutých dnech (takže dny šťastné!).
Jelikož moje tělesná schránka při oblevě neodlala a podlehla nějakému tomu onemocnění. *I've flu!!!* Tak jsem neměla čas na nic, možná se tak vyspat.
Navíc se budu muset omluviti i pro čas budoucí *otevřela Diář*, protože se blíží maturita, zkoušky na vysoké a všechny tyto naprosto bezduché záležitosti.
Moje mizerné výsledky ve škole se letos nezdají tak mizerné jako obvykle, takže snad se to vyvrbí. Jelikož se sice moc nesnažím, ale zároveň na to nekašlu, tak to dopadá nějak průměrně, a je to celkem k přežití. No ale k tomu aktuálnějšímu...
Pokud jsem předtím neměla na nic čas, tak teď ho nemám už vůbec. Našla jsem věc, která mne fakt baví a dodala mi takovou tu....řekněme kávový reflex *nakopávací*...energii.
Začala jsem chodit na agličtinu, která je více méně jenom o konverzaci o vzdělování a tak. Je to s Americkými přistěhovalci, kteří se učí, jak učit.
Máme tři lektory. Jsou to Edi (vysluvuj: Eeeeeejdy), Kandice a Lon *mě osobně Lon, přijde jako když řekne japonec Ron...ale tak to je můj osobní důvod, proč se tomuhle milému chlapíkovy pod lavicí posmívat..Geh Geh*. Nejlepší je asi Kandice, co se týká výuky....a Edi, je strašně roztomilej a pomatenej, když něco říká(pro Yaoistky: Malinkatej roztomilej, s polodlouhými černými vlasy UKE, jak prase!) ...a Lon, je prostě Lon. Včera Lon naběhl do třídy s tučňákem a z papírů dělal, že dělá oheň. Když škrtl zapalovačem Sanyamovi *BIGBOSS* se zatajil dech, že to fakt podpálí i s plyšovým tučňákem *Kterého mi sprostě ukradl*...
Nicméně to zabírá tři hodiny, které si s nimi povídáme a je to jako znovu nalezené Káfí(nebo jak se to píše). Takže přijdu domů tak o půl desátý a jsem ráda, že si vezmu knihu (Aktuálně: Black dagger Brotherhood *ano je to anglicky*) a spadnu s ní do postele.
Z pololetí mám hororvé sny, které jsou neobstojné, dneska se mi zdálo že mi prof. Červová dala pětku jen tak, a proto jsem propadla z matiky *když se probudila musela si sama dát přes hubu*, ale co si budem říkat, prof. Červová by se někdy, zvláště ve špatné náladě, mohla dostat na seznam nočních můr mnohých studentů.
Tak jsem vám to vzdělila....takže, chodím na ajinu, snažím se kreslit na příjmačky, přičemž na příjmačky do sebe musím vtlačit středoškolskou Biologii za tři měsíce *!!! - takže jí nejspíš pozřu*, jsem nemocná a ...cítím se jako mrtvola, která pracuje nezastavitelně jenom díky záhadné síle vůle...

Tak se mějte moji drahouškové *když jsem nemocná jsem nějaká milá!?!?!*
!!PUK PUK!!

Shagua Akitsumi-sama

mamka (kresba)

16. ledna 2011 v 20:46 | Shagua-san |  KRESBY
Víte jaké to je když vám sedí modelem workoholik...strašné že....Musela jsem jí pustit v televizi koncert Jacksona, aby Chvíly poseděla, ale museli jste si odmyslet poskakování a neposednost do rytmu písniček..xDD

Kimi no okasan
Kimo no Okaa-san! 

Lolita Art....(kresba)

16. ledna 2011 v 0:21 | Shagua-san |  KRESBY
Nu takle jsme měli čtyři hodiny konstrukce a profesor nám oznámil že nic jako dělat nebudeme tak jsem si na A3 začala čmárat propiskou...xDDD

Hey Lolita Mummy
"Hey, Mummy I broke my arm!" 

Školní obleček...ve škole...GEh Geh...!

14. ledna 2011 v 19:07 | Shagua-san |  - Šatníková sonda
Zdravím všechny....Nebudu se rozepisovat protože se mi dneska nic nechce, ale tohle jsem sem musela dát, protže již jsem to poslala k Venee, takže nevím kdy to vyjde, ale nějak mne napadlo že by to mohlo zajímat i vás...


1
2
Triko- fialové: Seconadhand
Mikynka se šněrovačkami: Seconadhand
Spodnička: Handmade
Sukně: Handmade
Kamej: Babička + mašle pod broží: Handmade
Náhrdelník+ Náušnice: Handmade
Kytka ve vlasech: Sprostě ukradená sestře *omlouvá Shag to, že ji sestra nikdy nenosila*
Boty: Mé školní pantofle odmyslete....a přidejte čistě černé Steel (15 dírek), které tou dobou ležely ve skříňce....

Profilofky...*Shagun magoří více než jindy*

10. ledna 2011 v 22:45 | Shagua-san |  - Shagua diary
Nu tak jsem se nějak,...rozhodla neumřít....a vyfotila jsem nějaké fotky, z čehoš jako ucházející k mému vlastnímu psychu a ke všemu co se děje přišli dvě...jedna je trochu mázlejší a druhá je..velmi zajímavá....a...já fakt nevím co k nim napsat...snad že je postuji v duševní němotě...kdy nekontroluji to co...co dělám..xD

Watashi wa pinku desu
To trochu mázlejší a divnější...Geh..xDDD

watashi wa eviru desu
Ta lepší...no nevím...

Hlavně celý tento post je jenom o tom...že mám vlnité vlasy..xDD takže to dál neřešte...

Klidná Bolest.

9. ledna 2011 v 19:30 | Shagua-san |  - Psychadelics

3
Někdy když vás něco bolí, myslíte, že větší bolesti není. Ale to se docela krutě mýlíte. Největší bolest jakou můžete zažít přijde přesně ve chvíli, kdy to nejvíce nečekáte. Když jste v klidu a jste šťastní, máte se dobře nic vám nechybí.
Tehdy je tu záludná věc. vrátí se vám vzpomínky a uvnitř pocítíte prázdnotu, jako by jste byli odpadkový koš. Ale to by bylo dobré, kdyby jste byly plni odpadků pocitů a všeho, jenže jste prázdní, jen mlčíte a cítíte ten podivný tlak v hrudi. Ano, přesně to se hlásí váš smutek o slovo temné a zlé, kterým chce naprosto pozřít vaši mysl.
Najednou si přijdete k ničemu, celý váš život je jenom parodie. Vy jste jenom dutá loutka, od které se něco divného očekává a vy to plníte jenom proto že se to od vás očekává. Proč to děláte a plníte, ani vy sami nevíte. Jen hýbete svými údy tak jak se  čeká. ale jediné co nemůže nikdo naplánovat je vaše mysl, vaše bolest. protože to je jediný cit, jediná emoce, která přežije i ty největší strasti. Je to bolest.  Bolest přežívá v našich myslích, v našich srdcích, které již dávno nejsou šťastné schránky na bonbony. Bolest není to co je zlé, ale jen činy jenž ji způsobují...a tyhle činy zlé nejvíce provádíte vy sami, sami lidé co trpí, protože nechápou že ostatní může bolet něco víc než vás.
Jste prázdní a najednou si uvědomíte že to nejcennější co jste kdy měli, byla ta daná rebelie, ta jenž vás nutila dělat věci, které jste chtěli dělat. Ta neuhlazenost neuspěchanost, naprostá zkaženost, to vás bránilo před bolestí... Před tím strašným pocitem prázdnoty při které se nemůžete ani zhroutit.

v tuto chvíli bych vám velice ráda řekla, co dělat... Co dělat aby jste nebyly prázdní a vyčerpaní...Ale musím se přiznat...Já to nevím...moje Klidná Bolest mne zabíjí a jediné co dokáži je to abych fungovala dál. Jen dál a dál. Již mi nedělá dlouhou dobu radost každý den smát, kdy jsem se naposledy sama pro sebe usmála si nepamatuji, jen vím, že žiji....A to mne neskonale ubíjí.-...a taky vím, že těm které to bolí, nedokáži pomoct. Zklamala jsem...zklamala jsem svoje poslání, nedokáži říci....žádnou radu.

Jak Michaela zabil můj blog

8. ledna 2011 v 23:43 | Shagua-san |  DESIGNY
Inu, když jsem se po té práci na chvíli zadívala na svůj web....řekla jsem si WTF....Michael je tak krásnej....

Ale pak jsem dostala výbuch smíchu....

Michaelova Smrt
Když se podíváte totiž na okraj stránky,....najdete čtoucího si Mechaela...to by nebylo nic divného, ale najednou si říkáte..že si asi říká...WTF?...
Pak se díváte na zápatí, a řeknete si že se asi radši chtěl zabít, než by to četl dál...
Což se mu rázně vyplnilo v záhlaví....

Nicméně, já se smála asi půl hodiny, tak vážně asi fakt nemám co dělat...!!!

Another psycho walkin'!!! *Lady a věrný Vojín*

8. ledna 2011 v 19:39 | Shagua-san |  - Šatníková sonda
Moji Drazí, živý...i ti méně živý...

Zdravím vás z mého psychosvěta, kde se toho děje neustále moc, nicméně...Moje láska drahá, moje srdce Anettka....mne vytáhla na šílenou procházku.
Aneb byly jsme u mne doma a nějak došlo na to, že by jsme se mohli jít projít...., tedy...ve sněhu to nebylo nejlepší, ale můj věrný vojín*Anette* se o mne dobře postaral...Nakonec jsme raději vybraly cestu, kde byl jenom asfalt, jinak by jsme si rozbily ústa. Avšak Anette měla na hlavě helmu z druhé světové, takže by to pro ni nebyl ani takový problém, že!

 A pořídily jsme si pár fotek...

1
Můj věrný modýlek....který jsem náhodou našla ve skříni...xD...aneb moje skříň je víc než pandořina skříňka...

Na sobě mám:

Košile: Vínová košile Secondhand
Vestička: Secondhand
Sukně: Secondhand
Kabát: Po mé drahé matce....*takže půda*
Boty: Secondhand
Rukavičky: Po babičce
Klobouk: Secondhand
Paraple: Red Raven
obojek na krk: Handmade
Prsten: Alechemy Ghotic 

2

Můj věrný Vojín....Anette....Mě bránila vlastními ňadry (jako bodyguardka Rihanny)

Má na sobě:

Kalhoty: VietNamci + handmade
Pásky: Secondhand, NewYorker (Shagunčino)
Triko s dlouhým: Secondhand (Shagunčino)
Tílko s přezkou: Secondhand (Shagunčino)
Návleky: Nosferatu
Helma: Second World War *opravdu z té doby* (Shagunčino)
Obojek: Handmade  (Shagunčino)
Boty: Po matce
Vzduchovka: Otcova (Shagunčino)

3,

No a to jak jsem krásná přilákalo neznámého vetřelce...!
4
Anette bránila mojí čest....před vetřelcem který chtěl Lady (Shagu) znásilnit....

5
A tak ...ještě danného vetřelce se rozhodla zastřelit...když prchal před její ráznou rukou...resp. pažbou....xDDDD

Tělo Dívčí

6. ledna 2011 v 1:26 | Shagua-san |  POEZIEDržela jsem tělo dívčí
její teplavou pleť,
co byla věc příští-
vidím jen holou zeď.

Všechny vzpomínky,
na její štíhlé tělo,
jen lesklé pramínky
světla co hrají na čelo.

A ten tvar houslový,
ten tichý tón pošetilosti-
Jen ten nám napoví,
že už toho bylo dosti.

Vzpomínky utekly,
jen rukám se stýská.
ani slzy netekly-
a zavřela se dvířka.

Vzpomínam jen
i před sebou se skrývám-
na tvou pleť- na satén.
někdy tento problém mívám.

5

Má malá neprodlená Inspirace.

5. ledna 2011 v 23:22 | Shagua-san |  - Psychadelics


Poslední dobou k musím hledat inspiraci i k tomu, abych se ráno nadechla. Jelikož jsem, nějaká přejetá, nebo vysátá, dejme tomu že je to jenom chvíle co jsem se dostala zpět do světa "živých a aktivních"...
Není divu že jsem tedy mírně mimo. Ale řeknu vám že jediné co mne poslední dobou probouzelo, jsou pochmurné tony jedné kapely. Řadí se více méně k Ruské DarkWave. Je to docela slušná muzika, ale někteří by si na ni museli zvyknout. Nicméně mne vždy naplní správným poměrem pozitivity a temného sklíčení, že se mi prostě najednou zachce fungovat!
Je to velice vtipné, ale nejlepší na tom je že prostě miluji Michaelův hlas. to není snad ani člověk, to je někdo. Kdykoliv je slyším mám trochu husinu, možná protože že jsem šílená, ale jsou prostě jedineční. Myslím že to bude fajn, když vám řeknu kdo to jest. Takže, moji drazí a milovaní Otto Dix.

 Mám je prostě ráda...A hodně mi pomáhají...je to takové mé osobní "pohlazení"...

Dokonalost...-

5. ledna 2011 v 19:53 | Shagua-san |  - Myšlenník


13
Spousta holek umírá v boji s jediným. a to jest býti dokokonalá. Některé kvůli tomu zacházejí přiliš daleko, a končí to mnohdy smutně.
Nebudu nikomu říkat aby nežil pro šatník, aby se nemaloval aby nedělal šílené věci, jen protože že by se z toho mohl zbláznit. Já to dělám, nestydím se za to....neběžím sice za dokonalostí, ale rozhodně za svými křivými představami ano.
Musím se pousmát té pošetilosti, musím se pousmívat svým čtyřem skříním oblečení a Afgánskému Chrtu, protože je prostě "stájliš"...-
Ale víte, dnes jsem nějak na MTV zachytila kousek prográmku, který byl o jedné slečně. Když jsem jí zahlédla poprvé viděla jsem, docela normální holku, s nicmoc postavou a ubohými vlasy. po chvíli koukání jsem zjistila že je naprosto hrozná kráva. No to by nebylo tak nenormální, hrozných krav je, já se k nim jistě ředím téže....-
Jediné co by mohlo být na ní zajímavé, bylo její pojetí jejích patnáctin. Její rodiče byly v balíku a asi se o nic nestarali, takže ona si své patnáctiny naplánovala za 500 tisíc dolarů, nebo kolik říkali (už nevím). No rozhodně to bylo ve velkém stylu.
Spíš než vlastní blbost té slečny  mě zarazili ti ostatní. Ona na ně ječela jako utržená z řetězu, sprdla kadeřnici, přitom ten účes byl dokonalý. Ani její "kamarádky" ani její zaměstnanci nic neřekli, prostě to nechali být, a oni ji dokonce obdivovali, a přitom, byla jen obyčejná...

Zjistila jsem, že raději budu obdivovat chudou prostitutku, nežli někoho tak nafoukaného. raději budu obdivovat lidi co mají dvoje kalhoty a triko, co znají jenom bolest, ale kteří dokáží milovat.

Nepotřebuji si připadat jako královna, jen díky penězům- nezávidím té slečně, spíš ji lituji, sice si může dělat co chce, ale žije ve zlaté kleci. nikdo ji nebude mít rád proto jaká je, jen proto že je bohatá.
Jsem ráda že nakupuji v sekáči, jsem ráda, že se dělíme s Anett o poslední cigarety.A vím že moje láska, stejně jako láska spousta lásky ostatních je upřímná...


Moje prokletí - část II

3. ledna 2011 v 23:42 | Shagua-san |  POEZIE
Pokračování malého dílka...-
A on jen zamrkal ve své snaze
 pokračoval ve svém příběhu-
Možná by mu to snáze,
kdyby nebyl rozbolestněn pro něhu:

"A já přišel na tu vzpupnost jeho,
na tu starou jeho zášť,
on odplivl si u jména mého-
málem i uzmul svatozář.

'Tys nic, jen nuzák bez cíle'
pravil tvrdě ten stvořitel sám bůh,
'tobě na to stačila jen malá chvíle,
zmařils všechno budování bez zásluh.'

Já procitl jsem- syn bez otce.
Vždy jsem se klaněl těm slovům,
co zněla kolem podmanivě a sladce.
To já se oddával falešným bohům.

A tak jen na oko jsem se kál,
pomalu při mých modlibách stvořiteli,
spřádal jsem tajemný plán-
Oddal jsem se tomu celý.

I rozpustil jsem sítě plánů mých,
jenž jsem je kul ve své mysli sám,
kolem mých bratří milovaných nevinných-
Bych stanul nad bohem na nebesích přímo tam!

Nu i stal se na nebi boj a všichni,
jenž jsem proti bohu obrátil-
Andělé- oni se stali hříšní
a ke mně se hněv můj navrátil.

Těch pár bohu věrných,
co lžím se oddali tiše.
Pozvedli těch pár ruk marných-
Aby naslouchali hluše.

Jediný kdo mě zastavit mohl
Michael, ten vzpupný syn.
Na odpor se slabí zmohl
jenže podpořil ho ten co byl vin!

Tajemná boží síla našeho stvořitele,
promluvila skrze Michaelův meč,
učinila ze mě zákeřného nepřítele-
A že to byla krátká řeč.

Tak metlou posvěcenou
I já musel říct ráji sbohem.
Nad krajinou nedotčenou,
zavržen jsem bohem.

Nu i Lilith vydal jsem se hledat,
tam kde život vedla svůj-
Svůj smutek z vyhnání najevo nedat
Když uzřel jsem tu strašnou sluj.

Z Lilith, mé krásky černovlasé-
stala se jen zrůda bez svědomí.
Všechnu bolest světa měla ve hlase,
když křičela až do bezvědomí.

I uzmul jsem svou lásku z šílenství-
z mrtvol jakých tam zanechala.
Vybudoval pro ni pekelné království,
Její pomatená mysl zatím se nevstřebala."

I povzdechl si Satan znova
Já skoro slzy v kraji měla,
Tak přesmutná byla jeho slova-
Já pomoci mu tak moc chtěla!

Moje prokletí - část I

3. ledna 2011 v 13:24 | Shagua-san |  POEZIE

První část mého drobného dílka. o Lilith a Samaelovi....kdyby někdo narážel na historické prameny, je to jen inspirované, rozhodně to neprohlašuji za svůj názor, jak to bylo.

 Já umírám tam marně,
tam na té temné straně.
I satan k mému loži přišel
a řekl hned jak mne uzřel:

"Za dávných dob kdy jsem byl mlád
a moje horké srdce též,
Vypravil jsem se do zahrad
jenž v Edenu krásnějších nenajdeš.

Tam stála krásná Lilith z hlíny stvořená,
sama vzpřímená, hrdá na to kým je
svým mužem budoucím nepokořená
za listy šeříku se na mě usměje.

I mé srdce plesalo v té kráse
a Lilith zpívala z plna hrdla.
To já přispěl k její zkáze
a ona Adama a sebe zavrhla.

Když přišel ten den památný,
kdy ti dva spolu měli navždy žít
ozval se kdes hlas nezkrotný
a pravil že jen ona se mnou chce být.


Mé srdce v žalu horký strach,
Zalilo se krví a vědomím,
to jenž bylo na poplach,
Bolest že ji již neuvidím.

Adam i Bůh ve své ješitnosti,
stáli tam jako vodou spaření-
už Lilith měli oba dosti
a uvrhli naň zlé prokletí.

Mou lásku tak vyhnali z ráje,
samotnou beze všech ctností.
Na zemi - do pustého zlého kraje,
jenž by ji měl dodnes hostit.

A já tak smutně každý dnem,
létal jsem o hodně dál a výš
abych zahnal ten zlý sen-
a našel tak Lilith a její skrýš.

Její prokletí spočívalo tam,
že její mysl byla daleko zahnána
a mě drahá Lilith je bez zábran
myslí si že je nemilována.

A já jako Archanděl
užil jsem svou moc
a v budoucnu jsem uviděl
to svítání a noc.

A mou bolest a zášť  jsem upravil.
zasadil v hlínu jako strom
on z mého hněvu a slz se uzdravil
a od bran slyšel jsem Petrův zvon.

Má bolest stromem se stala
láska má k Lilith zas jablky.
A zeleň tiše s větrem zvonkohru hrála,
hle kdes hned hlasy větrů umlkly.

Stvořitelovo oko shlédlo k nám,
a přeměřilo si mé dílo
i to jak já jsem sám stál
a otevřelo se hněvu jeho zřídlo!

Již nebyl jsme nejčistším synem
a jeho hněv na mne stále dlí,
že s Lilith po sobě láskou hynem,
bylo jedno - ani šanci poslední."

Satan oči sklopil a má ruka na jeho tváři
obdivovala jsem jeho stáří
chtěla jsem mu pomoci jak jsem mohla,
i když vím že bych mu nepomohla.


Dávno tomu, co se potkali dva šílenci!

2. ledna 2011 v 1:19 | Shagua-san |  POEZIE
Dva šílenci tam kdes v mrazu,
na kraji prudkého srázu.
Stáli tam a tulili se k sobě
cítím to stále i když je to v dávné době.

A blízko přitom daleko jsme byli,
tam kde jsme v místech kde jsme žili.
cítila jsem slzy tvé dopadající
a vzdechy tvé na rtech umírající-

tys miloval mne a já tebe o to víc,
nic jiného než ten cit neznajíc.
a i když nevím jak chutná tvoje kůže,
vím že ji máš hebkou jako lístek růže.

a tak dva zamilovaní šílenci,
nebyli nic než dva staří spiklenci.
jenž mohli si všechno říct,
i když slov bylo na tisíc...

Dávno tomu co se potkali dva šílenci

Doufám, můj šílenče, že nebude Ti vadit, že uzmula jsou Tvoji fotku, ale nic jiného se pod to nehodí...


.....nic neříkající!

1. ledna 2011 v 22:09 | Shagua-san |  POEZIE
ushdjgkkjhngvbrkld
Mé milosti není dosti,
i když příjdou nezvaní hosti...
Já přívítám je u sebe
ukážu jim cestu do nebe
životem cynického egoisty
možná trochu narcisisty...
jen jedna cesta vede ven-
Do mé náruče přímo sem!

O Přátelích s velkým P,...

1. ledna 2011 v 21:31 | Shagua-san
Je jen pár věcí kterými jde vyjádřit opravdové přátelství. Ale řeknu Vám jen jedno....


Přítel je ten, který přijde k vám domů začne vařit kávu a ptá se vás jestli nechcete taky. Přítel vstane a podá vám něco, když to potřebujete aniž by jste to po něm chtěli. Přítel je ten jenž vydrží vaše vrtochy a je s vámi proto že vás má rád, nezáleží mu na tom zdali jste na nalíčení, oblečení, zdali se chováte jako prase. přítel vás miluje, protože jste sví a nemusíte mu nic dokazovat.
Bere vás takové jakými jste jen proto, že vy se na něj díváte naprosto stejně. A nakonec to je tak že víte na co myslí, víte co dělá, víte co chce. Uděláte mu radost jakoukoliv maličkostí, protože víte co očekávat bude a nebude.
S přítelem nemusíte pít aby jste byli šťastni, nemusíte fetovat, nehrajete na to kdo víc vydrží. Nemusíte si hrát na nic. Pravého přítele jste viděli plakat, být na dně, tak že to dál nešlo. K pravému příteli se vrátíte i po tom co spolu rok nemluvíte. Svého přítele milujete víc než cokoliv na světě....

A já jsem velmi štastná že mohu říct že takového přítele mám....Mou Anettku, mého drahouška, za ni bych i snad zemřela....teď už vím že ano!
La Fe Verté