část II

16. srpna 2010 v 7:08 | Shagua-san |  - Za měsícem
After the moon
Slide se pousmál pro sebe a tiše zavřel dveře od ložnice. Co ten malý člověk to jen s ním udělal. Když vešel do pracovny, uviděl na stole dopisy co mu ráno přišli. Tu služku mu mohl leckdo závidět, nikdy na nic nezapomněla, byla svědomitá. Takovíto lidé půjdou do nebe, ne ti co jsou jako on.
Slide byl chladný, za celý život se v něm nevykřesalo kouska citu, který by za něco stál. Tedy, ano, když se rozčílil tak lítalo všechno. Byl zlý a panovačný a lidé ho neměli rádi. Ale co to s ním udělalo, to mládě odpočívající v ložnici? Najednou mu proudil život v jeho ledových žilách.
Jako kdyby se probudil ze sna, který snil celý život, stačil mu ten jediný pohled na to malé prokřehlé tělíčko chvějící se mu v náručí. Jen za tu sekundu by zabíjel. Něco v něm otevřel, možná že měli pravdu, ne to je hloupost.
Slide raději přestal přemýšlet a nahnul se nad dopisy. Sakra tohle bude špatné, pomyslel si. Naprosto upřímě dívajíc se na pečeť upírské královské rodiny, jednoho z nejmocnějších rodů v lidském světě.

Předvolání? Za co by ho mohli předvolávat, to by byl problém, nechce tam, možná by ho poslali do války, a to by byl jeho konec ačkoliv byl Slide schopnostmi předčil jakéhokoliv válečníka, nesnášel zabíjení. On o to vůbec nestál a stát nebude. Nikdy nebyl bojový typ a nikdy jím nebude.
Nechtěl být mrtvou zbraní jenom v rukou dětské a zženštilé šlechty, to on dělat rozhodně nebude. Na to mám něco v hlavě, dokáže přemýšlet sám za sebe. Do války si posílejte tupého prince Warrena, ten má snad orgasmus jen vidí téct upíří krev.
Začal vyřizovat ostatní dokumenty, včetně výdajů bytu, koní a ustájení. Tahle doba je těžká, vývoj jde do předu, ale moc pomalu. Před pěti sty lety to bylo všechno jednodušší. Koně tenkrát byly koně, a ne dopravní prostředek, který člověk musí zahrnout do nákladů. Slidea tohle štvalo, nejraději by odešel do pustiny a nikdy by ho už nikdo neviděl.
Někdo otevřel dveře. Zadoufal, že by to mohl být Reuben a srdce se mu rozbušilo v závratném tempu. Ale když se otočil, zjistil že to byla jenom Marry, jeho skvělá služka.
"Pán promine vyrušení!" uklonila se hluboko překvapená mladá dívka.
"To je pořádku Marry…" nechal to Slide vyznít do prázdna.
"Myslela jsem, že ještě spíte. Chcete snídani?" zeptala se Marry a Slide si uvědomil, že už svítá a že Marry přišla ráno do práce. Zase nad papírováním proseděl zbytek noci, i když po tom excesu s Reubenem mu ho moc do svítání nezbývalo.
"Ne Marry jenom černou kávu. A mám hosta, spí v ložnici. Neruš ho, Marry! Jinak mu splň co si bude přát, i to co nevysloví." Slide přemýšlel o tom, co by si mohl Reuben přát.
"Sežeň nějaké krásné šaty, pro čtrnáctiletou dívku, ano!" poručil ještě a v hlavě se
mu začal rodit plán, jak to všechno zaonačit i s upírskou aristokracií. Bohužel, nebo bohudík, si Reubena bude muset nechat a trochu ho zneužít ve všech ohledech a slovasmyslech. Taky by si mohl najít jakoukoliv měštanku, ale jemu se nechtělo, navíc Reuben byl tak rozkošný, že o něho Slide nemohl přijít. Prostě to nešlo.
"Oh pane, neříkejte že máte poměr s nezletilou dívkou!" zašeptala pohoršeně Marry a rychle si přitiskla ruku na svá prořízlá ústa.
"Marry, sloužíš tu od svých dvanácti let, je ti sedmnáct. Nikdy se mi nestalo, že bys roznášela klepy proto Ti to řeknu, ale věř mi, jestli to někdy někomu řekneš, tak Tě nikdy nenajdou a Ty víš čeho já jsem schopen." Zchladil zvědavou služku pohledem.
"je jí patnáct, a budu si jí brát, a o cudnost jsem jí ještě nepřipravil…"probodl temnýma očima služku a dodal spíš pro sebe "..Zatím"
"To jsem ráda, ale kde má lady kufry? Nebo jiná zavazadla, připravila bych jí pokoj pro hosty!" řekla s usměvem Marry.
"Unesli ji, včera jsem jí zachránil, když ji chtěli zabít. Nemá tady nic. Proto tady si vem ten váček
a jdi nakoupit oblečení." Poručil Slide a popostrčil obří měšec s penězy směrem k Marry.
"Ale pane, jaké obleční" zeptala se a dodala "Jaký druh?"
"Všechno, co mladá dívka potřebuje, kromě korzetu, ty nemám rád!" poručil jí Slide a otočil se ke stolu.
"Ale pane co když…" zalapa služka po dechu.
"Když ti nebudou stačit peníze, přijď si pro další a teď mazej, ať už tě tu nevidím!" Odvál z cesty Marryiny protesty.
Když uslyšel zaklapnutí dveří, za nimi udivené mumlání a zaklapnutí dveří domovních. Ponořil se zase do vymýšlení svého excelentního plánu, který zatím měl jenom jednu mouchu, velkou jako velblouda. Tou mouchou byl samotný Reuben. Jak na to bude reagovat?
Uslyšel z ložnice zakňourání a šustění pokrývek. Ano, normální člověk, ba ani upír by to neslyšel, ale Slide byl trénovaný, jeho sluch byl ještě špičkově vyvynut.
Vstal a zašoupl za sebou židli a svižným krokem se ocitl před dveřmi loužnice, pomalu je otevřel a nahlédl. Reuben se převaloval sem a tam, mírně vzdychal, byl zpocený a celám pokojem se nesla vůně strachu a adrenalinu. To na Slidea působila jako afrodisiakum Zhoupl se na špičkách a vstoupil do místnosti.
Rychle přistoupil k chlapci, který měl noční můru. Vzal ho za ramena a mírně s ním zatřásl. Chlapec se s trhnutím probudil.
Šedé oči zalité slzami stažené strachem se dívali do Slideových černých tůní. Úleva v jeho očích Slidea překvapila, jako by byl Reuben rád, že ho vidí. Všeříkající pohled vděčnosti zbavil Slidea pochybností, že Velbloud je zase moucha, jen to chce více zpracovat těsto a naklást podmínky a malé pasti.
Přitáhl si třesoucí se ho Reubena na hruď a houpal se s ním dokud se chlapec neuklidnil.
"Děkuji…" ozvalo se z chlapcových malách srdcovitě krojených úst, které mnohdy vypadali jen jako jemný růžový kvíteček.
Slide se pousmál, ale nijak nereagoval na chlapcovo díky. Chlapec se tedy natáhl vzhůru a jemně přitiskl Své malé rty na Slideovi. Překvapený upír zamrkal, ale užíval si nebývalou a ochotnou pozornost, chlapcovi mysli. Ten pocit jak se jemná mladá ústa tisknou k něm jeho, jako by mohli rozdrtit celou horu času. I když pomalu se v něm zvedala vlna hladového netvora.
Když se chlapec odtáhl, rozlil se mu krvavý růženec po tváři a do vzduchu stoupla eterická vůně Reubenovi krve. Slide se neudržel a vrhl se na chlapce ve svém náručí. Povalil ho na postel zády a zalehl ho celou vahou.
Reuben musel cítit každou část Slideova těla. Upír se mu zabořil nosem k žíle a jemně čichal jeho vůni, každou chvíli připraven zakousnout utíkající kořist. Reuben se, ani nevzpíral, ani nehýbal. Nechával Slidea dýchat svůj pach. Slidea to dosti překvapilo, jak mu chlapec důvěřuje.
"Vem si co potřebuješ…" zazněl v místnosti andělský hlas a rezonoval ve Slideově hlavě. Chlapec jemně naklonil hlavu na stranu a nechal, aby si upír prohlédl ten nejerotičtější pohyb jaký mu byl kdy darován. Chlapec podle jeho hladových očí tušil co asi ten muž nad ním chce. Podle toho jak vždy polikal jako by měl žízeň podle malách detailů, kterých se všímal jenom Reuben u více lidí, nejen u Slidea.
Slideovi se zatajil dech a vysunuvší se tesáky ho tlačili do spodního rtu. Pootevřel usta a když chlapec zahlédl jeho tesáky mírně se zachvěl a do krve se ještě dostalo trochu adrenalinu, což bylo na Slidea moc.

Neváhal a zabořil své špičáky do chlapcova krku. Zvuk a pocit praskání kůže bylo to nejopojnější, co kdy zažil. Podzuby se mu rozevřela mladá kůže a nořil své špičáky do rudého masa. Jemné zasténání chlapce ho donutilo se zkrotit, muselo to příšerně bolet, jeliko žeho tesáky se bořili přímo do svalu vedle tepny kterou jemně narušili aby to chlapci nezpůsobilo vážná zranění. Špatné pokousání je často důvodem předčasné přeměny, nebo dokonce umrtí, to si Slide uvědomoval.
Povytáhl špičáky z masa a poknul první příval slané, teplé a na patře tvořící povlak krve.
Plaval v té elektizující krvi, topil se v ní. Hltal každým douškem chlapcův život.
Reuben zažíval něco opojného. Nemyslel si, že to bude tak skvělé, nejdříve to příšerně bolelo, ale jakmile se s jeho krví smíchali upírské léčivé a uklidňující sliny, bolest pominula a chlapec se prohýbal v zádech slastí, která mu jezdila podél páteře.
Tisknul se na Slidea celým svým malým tělem, celou svou bytostí. Slid polykal žíznivě jeho krev, jako by to bylo to nejlepší a jediné pro, co žije. Reubenova krev se mu usazovala za zuby v hltanu tvořila jemné kluzké chuchvalce ale stále tam byl horký tok, který Slide polykal.
Rána, co se rozlehla pokojem donutila Slidea s trhnutím přestat a podívat se na vyrušitele. Tedy vyrušitelku, protože stála uprostřed pokoje Marry s nakoupeným oblečením, které spadlo na zem. Celá rudá sledovala, jak Slide pije opojnou tekutinu z chlapcova, prý snoubenka -chlapec to byl, hrdla a ten se k němu tiskne, jako ta nejlacinější prostitutka podél hlavní ulice.
"Reubene, to je Marry tvoje osobní služka." Zachraptěl slide kvůli tomu jak se měl kousky krve stále v krku a v ustech. Mírně se nadzvednul a zjistil že ho chlapec obejmul svýma nohama kolem boků.
"Pane…já…já…já se..omlou…omlou…" koktala ze sebe služka.
"V pořádku Marry, běž připravit snídani!" přikázal Slide.
"Myslím že už jí nepotřebujete, pane!" otočila se na podpatku a
Slide si jí nevšímal, drzé poznámky měla od malička. Sklonil se k chlapcově krku a jemně ho olizoval, tak dlouho dokud nebyl bez jediné modřinky a vkus po tesácích tam zůstali jen dvě malinkaté jizvičky, které nebudou zatím vidět. Jestli tohle budou opakovat bude Reuben odsouzen k nošení krajkové sametky.
Přestal olizovat Reubenův krk až tehdy, kdy se k jeho uším donesl tíchý eroticky nabitý sten.
"Děkuji.." zašeptal do malinkého ouška Reubenovi.
Tentokrát se na nic nezmohl Reuben a tak Slide vstal a odešel do koupelny kde se snažil ovládnout hlad po celém chlapcově těle.
To, že v něm teď začínala kolovat opojná energie chlapcova těla působilo tak, že začínal být hyperaktivní a sexuchtivý. Ostatní si mohou říkat co chtějí, ale podle Sildea byl sání krve to nejerotičtější co může upír zažít. Kdyby měl trochu víc, nechodil by ale vznášel by se nad zemí. Slyšel víc, viděl víc, je to jako dobít baterii na maximum.
Slyšel, jak Reuben vstává, tak se Slide začal oplachovat ledovou vodou, aby se nesebral nestrhal všechno co chlapec má ještě na sobě a neznásilnil ho přímo na koberci, protože do postele by to nevydržel. Ach, kde se to ve Slideovi bralo, nikdy ženu neměl doma, nikdy neměl muže doma taky. A teď touží po malém křehoučkém stvoření, jak po ničem jiném.
Ano říkali mu, že se všechno rapidně změní, až potká, toho vyvoleného člověka, ale on tomu nevěřil. Nikdy jim nevěřil a nechtěl věřit, byli pro něho, jenom otravní. Ale to vlastně stále jsou.
Šustění šatů zvedle, mu prozradilo že se Reuben obléká. Podíval se na sebe, sice se nepokapal od krve, on vždy stoloval upraveně a spořádaně, aby ani kapička neunikla. Ale přišel si nějak špinavý, tak se převlékl, do kalhot s vysokým pasem do nic zapnul krajkovanou bílou košili.
Takže to jeho mohutnou štíhlou postavu ještě podporovalo. Zkontroloval dlouhé černé vlasy v zrcadle a šel do menší jídelny, kterou zde měl. Jenom pro osm lidí. Tradičních dvanáct by se mu sem nevešlo, stejně sem nikdo nechodil.
Posadil se do čela, kde byl nachystaný jeden bílí porcelánový talíř a vedle něho druhý, Marry tušila, že kdyby šlo o snoubenku musela by ji posadit do čela naproti pánovi. Ale věděla, že pán bude chtít pozorovat chlapce a to pěkně žblízka.
Když se scvakla klika dolů vešel Reuben v jemných tmavých šatech, které přinesla služka marry a v botách na malinkém podpatečku, které nosili všechny dívky, byl drobný, ale Marry to odhadla podle sebe. Protože věděla, že kdyby byli lady střevice malé budou její, ale Reubenova drobná nožka se do nich nádherně vešla, bílé punčochy zvýraznovalo jeho štíhlé nohy a korespondovali s krajkami na šatech.
Slide málem polknul vlastní jazyk, když ho viděl. Byl nádherný, nejkrásnější tvor, aneděl, jakého kdy viděl. Ženský, ale s něčím chlapeckým uvnitř, možná ten vykutálený hravý pohled byl ono. Co dívkám chybělo, co chybělo všem.
"Matka mne také oblékala do šatů, proto si je umím zapnout" řekl ohromenému výrazu Slidea. Když se usadil vedle něho mírně se zarděl, a pak přinesla služka Marry jídlo.
Slide se, ani nedotknul ničeho co bylo předním, ale Reuben to přímo do sebe naházel, takovou rychlostí, že to nebylo možné. Nakonec zhltal i Slideovu porci pod Slideovým drobnohledem. To mládě ho přímo fascinovalo, jako kdyby neměl dýchat pro nic jiného, jako kdyby neměl žít pro nic jiného.Jjen pro toho malého chlapce před ním, který se právě spokojeně opřel do židle a oddechl si, jak se nacpal. Nejspíše mu unosci nedali moc najíst, pomyslel si chmurně Slide.
"Potřebuji si s tebou o něčem promluvit..v pracovně!" řekl mu Slide.
"Když si mě tam odneseš, protože já jsem se tak nacpal, že se ani nehnu…ahhh" začal chlapec a zalapal po dechu, když se ocitl v Slideově náručí.
Když vešli do vkusně zařízené Slideovi pracovny, posadil Reubena do zelené polstrované sedačky.
"Chceš se vrátit k rodičům?" zeptal se ho na rovinu Slide.
"Um, nezaplatili za nevýkupné… nestojí o mě.. já, ani nevím jestli by měli radost, že jsem se jim vrátil. Byl jsem jenom matčina panenka na hraní, pro otce znamená moc můj starší bratr protože je muž, já ne." Nervozně si pohrával reuben s krajkou na šatech.
"Dobrá mám pro tebe návrh, který Ti zařídí lepší budoucnost, než že budeš čistit kopita koním, nebo šlapat jako laciná prostitutka, nikdy už nebudeš muset se o nic starat, peníze nebudou problém, můžeš si dělat co chceš…" započal výčet pozitiv Slide.
"všechno má nějaký háček…" přerušil ho Reuben.
"Ano to má, na veřejnosti budeš hrát lady Bennis z Wales mojí snoubenku posléze manželku." Řekl chladně svou podmínku Slide.
"Ty chceš abych si tě vzal?" zeptal se udiveně chlapec.
"Ano Reubene, Vezmeš si mě?" zeptal se Slide a poklekl před chlapcem, to bylo docela jednoduché řešení naprosto všech a hlavně Slideových problémů. Vytáhlo prsten svojí matky a natáhl ruku k šokovanému chlapci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naku - Kriss/ Yukiko / Felix Nobody Naku - Kriss/ Yukiko / Felix Nobody | 16. srpna 2010 v 22:42 | Reagovat

prý stoloval vždy spořádaně.xDDDDDDDDDDDDDDhej ShaguxDD..ty nastavko.xDDDDDDD..tohle nemá chybu.xDDDDD úplnbě vidim Reubena v těch šatičkách a SLideův jazyk na stole.xDDDhahaxDDD...tohle je moc povedený miláčku,a koukej pokračovat!...^^...taky bys mohla bejt na aijsku,páč má Naku lepší náladu než předtim...^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama