Neko jako kotě - část I - IV

7. března 2010 v 21:32 | Shagua-san |  - Neko jako Kotě
Takže, další díl je věnovaný všem kdo to čtou, patlala jsem se s tim polomrtvá na lyžích a četla jsem to jenom do dvou třetin....
W: nechci urazit žádné satanisty, ani ti co věří v Gayu (Gaju), ale berte to pouze jako příběh, neříkám ani nepopisuji nic co by souviselo s realitou takže vás nechci ani pobouřit ani urazit!Adrian rychle prsty si pohrál se zipem. Ale když v tom uslyšel šoupavý zvuk z verandy.
"Ale, ale, tak to vypadá zajímavě!" Uslyšel od dveří zvonivý hlas.
"Morgana" zasténal Lucien a rychle se začal zapínat.
Adrian si zničeně opřel čelo o Lucienovo břicho.
"Tak jsem to všechno zařídila, plus mám malé překvapení!" Začala mluvit rychle Morgana. Posadila se vzpřímeně na sedačku, proti nim a dala si v tenkých upnutých kožených kalhotách nohu přes nohu. Pohodila Kučeravými černými vlasy a usmála se na Adriana, který byl rudý, jako rak po horké koupeli.
"Vážně Morgano, tak rychle?" zeptal se naoko udiveně Lucien.
"No znáš mě, Lásko, já jsem všeho schopná!" samolibě se pousměje Morgana.

"No právě..že jsi všeho schopná!" řekl tiše Lucien a přitáhl si Adriana na klín.
Ten div nezaprskal, jako kocour a Lucien ho začal hladit po dlouhých vlasech.
"Takže nastupuješ v pondělí, dnes je čtvrtek!" pravila zvonivě Morgana a byla ve svém živlu "No to by jsme měli, Lucien Tě tam doveze a Ty uvidíš, že všichni na tebe budou milí, pokud ne stačí jenom dvě slova!"
Adrian se na ní tázavě podíval a pozvedl jedno obočí. Morgana se uchichtla a Lucien doplnil.
"Má švagrová je Morgana!" řekl Lucien a Morgana se začala chlámat.
"Ale no tak Morgano!" uklidnil ji Adrian "myslím, že to bude v pořádku!"
"no jo no jo!" upřela zas pozornost na sebe Morgana.
"Tak víš co? a mám pro tebe překvapení vím, že tento barák má druhé patro, které nepoužíváte!" pokračovala Morgana a Adrian vykulil oči.
"to má druhý patro?" zeptal se Luciena a ten jenom přikývnul.
"no a když již patříš do našeho světa, takže myslím že nějaký ten malý zázrak pro tebe můžeme udělat. Za to, že ona udělala přesně to co musela. Takže myslím, že vám další obyvatel, popřípadě obyvatelé nebudou vadit."
Tiše Morgana mluvila dál a Lucien nabíral bezbarvu. Tedy, pokud to u Albína šlo.
"No takže jsem trochu užila svoji moc a někoho jsem oživila, je to velice, mocná osobnost a myslím, že ti moc chyběla!" řekla morgana a Adrianovi zelené oči se rozšířili tím, jak přemýšlel o koho mohlo jít. Ale byl jediný člověk, který by pro něho znamenal tolik, jako nyní Lucien. Adrianovi jemně poklesla brada.
"Neko…" uslyšel ode dveří Adrian a srdce se mu zastavilo. Vylétl z Lucienova klína, ale dál se neotáčel se. Určitě se mu to zdálo. Zdálo se mu, že ten hlas slyší. Ale přece týden potom, co ho opustila slyšel ji všude. Zvláště když otevřel lednici, kterou otvíral jen ze zvyku, protože už rok nefungovala.
"Kimi no Neko!" Oslovila ho znova. A tentokrát si byl jistý, protože jenom ona měla tak dokonalý přízvuk, že to nešlo rozpoznat od Japonců.
"Ne ty se mi zdáš, že ano!" řekl na hlas a pevně stiskl oči, aby neviděl Moranin samolibý úsměv a Lucienův propalující pohled Morganinu krásu.
"Iie…můj malý kocourku, vítej v mém světě!" řekl hlas vytoužený hlas a každá buňka Adrianova těla se rozechvěla nekonečnou něhou. Jako kdyby ta opravdová matka přišla a on se bál se na ní podívat. Chtěl vidět jasně modré upřímné oči ve veliké tváři s hnědými vlasy a hrozně dlouhými culíky. To ona ho přemluvila nechat narůst dlouhé vlasy.
Rozložité tělo jasně se rýsující krásou, se pod rozličnými kusy černého oblečení. Několik pinetek zastrčených přes sebe. Prostě to bylo tak, jak si ji pamatoval. Ne mrtvou, tehdy, když se s ním loučila, aniž by to věděl.
Pomalu se mu otočilo tělo, aby se podíval do známe a milované tváře. A ona tam stála ve své slávě, zaměřená na sebe, vždy usměvavá. Prostě nádherná.
"Je to pravda? Rose…ty…jsi tady!" vydechl Adrian a podíval se do zářivě bílo modrých očí. Nohy se mu pohnuli a on se rozběhl, jako o život. Byla to první reakce na to, že ji viděl. Rose, jeho Rose. Doběhl k ní a skočil jí do náruče. Přesně taková, jakou si ji pamatoval.
Voněla stejně a velikýma pažemi překryla jeho malé tělo. Všechno, proti jeho Rose bylo malé a to se mu na ní líbilo, byla nepřehlédnutelná a nepřehledná. Prostě Rose.
"Jak, jak Rose?" Ptal se pořád dokola Adrian a přemýšlel nad tím, že se mu splnil snad největší sen, jaký se mu mohl zdát.
"To dokážeš pak hravě taky, ty hravě Neko!" řekla svým jemným hlasem Rose a políbila Adriana na čelo, jako matka líbá svoje malé dítě.
"Neko?" zeptal se sporadicky Lucien.
"Neko jako Kotě!" řekla Morgana "Japonština!"
"Ahah…to se jí bude nahoře líbit!" řekl Lucien sporadicky a podíval se na svoje koťátko, které se Šťastné tulilo k Rosině obří postavě.
"Rose, Rose, Rose…ale já tě držel mrtvou v náručí…mrtvou!" bědoval Adrian a tisknul se k svojí Rose.
"tak už mě pusť!" řekla mu Rose.
Adrian se na ní podíval a pustil ji Rose na vysokých platformách ladně přešla přes obývací pokoj až za ní vlály černé závoje. Přistoupila k Lucienovi a podíval se na něho. Lucien polknul a pomyslel si něco o druhé Morganě a nuceně se usmál.
"Osude díky, přivedla jsi ho tam, kde se bude mít nejlépe!" pravila Rose. Chytla Luciena za bradu a natočila si ho z jedné a z druhé strany.
"Já vím, byl nejlepší v záloze Jasnozřivá!" Promluvila jasně Morgana a Adrian div neprotočil oči v sloup, když zjistil, jak se oslovují a co je tím myšleno.
"No tak, nestyď se přede mnou Ochránce! Přece jsi statečný!" Promluvila jasně Rose a podívala se na Luciena.
"No tak, řekněte mi, co se tady vlastně děje!" zaprotestoval Adrian a podíval se na Rose a propálil Morganu zeleným pohledem.
"No tak dobře!" řekla Rose a ukázala na Lucienův klín. Adrian se posadil a Rose se natáhla k Morganě, která se zdviženýma očima k nebi opřela o Rosiin bok. Ta jí nepřítomně začala hladit po raměně a Lucienovi málem vypadly oči z důlků.
"Milé moje Neko! Výtej v našem světě, teď je to i tvůj svět." Začala jemně mluvit Rose dívala se na Adriana "Když jsem tě poprvé uviděla, věděla jsem co je v tvojí moci. věděla jsem, že ty jednou zachráníš svět a nikdo se nebude na nic ptát, a tebe zvlášť ne!"
Rose polkla a odmlčela se " no abych ti to řekla. Nu, Já vidím duchy, vidím aury a navíc…což možná víš, uznávám docela jiné božstva než většina normálních smrtelníků!" pravila Rose a mírně se pousmála Adrianově výrazu.
"Ty tu nejsi jen tak, jak sis myslel, to že jsi měl ztížené podmínky, protože Světlí chtěli abys zemřel dříve, než se dostaneš až sem. Dokud si to nevěděl museli se krýt, protože jediné co nechtěli bylo, abys věděl pravdu. Zatnula jsem jim tipec tím, že jsem si tě vzala k sobě a oni nemohli na tebe užívat svojí moc.
No tak byli samozřejmě naštvaní, ale pak jsem tě musela opustit, i když jsem nechtěla. Ale ochránila jsem tě více, než kdybych byla s tebou!" řekla tiše Rose a podívala se na Adriánův vykulený výraz.
"Stále to tak moc nechápu!" vydávil ze sebe Adrian a Rose se zasmála.
"Bodejť jo, vždyť jsem tajemná. Adriane ty jsi jediný, kdo může zachránit svět." Řekla Rose vážně a Adrian se na ní podíval.
"Jsem Bond- James Bond!" řekl a zasmál se.
"Ne Adriane, to není vtip, je to pravda. A už jak tu jsme, ti může nasvědčit něco, co je zvláštní. Všichni jsme temní. Včetně Luciena, ten je Ochránce. Musí ocránit, tebe než stane to co se má udělat. Morgana to je Osud, míchá s osudem lidí, sama ho utváří, aby se stali věci přesně podle toho jak ona chce. Já jsem jasnozřivá, proč myslíš že mi tak říkají.
Vidím co se stane, vím co se stane, vím že se to dá změnit ale děje se to málo, lidi, jsou stále moc předvídatelní." Rose se podívala na Adriana, který zádumčivě přemýšlel.
"takže já mám zachránit svět? Před Světlými? Nemají být hodní?" zeptal se tiše Adrian a podíval se na Rose hladící Moranino rameno.
"No je to podle toho z jakého uhlu to bereš!" řekla Rose " Oni chtějí zachránit duše na tomto světě přesunout je a nechat Gayu ať zemře, sama se sebou. My chceme zničit lidstvo a ponechat Gayu v její kráse a nevinnosti." Řekla Morgana a podívala se na Luciena, který hleděl k podlaze.
"Gayu?" Adrian byl čím dál zmatenější.
"Ano Gayu, síla země nejvyšší bohyně, příroda sama o sobě, spolupracuje s energií duše. Gaya stvořila lidi, aby se starali o rostliny její povrch, kam tolik nedosáhne, ale oni se obrátili proti ní a začali ji pomalu ničit svojí chamtivostí."
"Aha!" řekl Adrian.
"Takže si mám vybrat, zničit svět i s vámi všemi a nebo zachovát vás a zničit bohyni?" Adrian zapřemýšlel.
"Ne tak to není Neko. Bude pár přeživších, nebude jich tolik, aby mohli zemi zničit a budou to jenom silné duše, které mají kladný vztah k samotné bohyni." Řekla Morgana a Rose se na ní usmála.
"Takže mám zničit spoustu nevinných jenom kvůli Světlým?" zeptal se Adrian a podíval se na ty dvě rozkazovačné ženské.
"oni nejsou neviní a nemluv, jako Světlí!" řekl Adrianovi Lucien.
"Jako Světlí…aha!" řekl Adrian "takže jsem automaticky temný jen tím, že se s vámi bavím!" řekl Adrian a podíval se Rose do modrých očí.
"Ne tak ses narodil. Jsi temný protože věříš v Gayu, protože planetu, která je stále plodná zachováš proti ničícímu lidstvu." Řekla Rose.
"Dobrá asi si mě přesvěčila!" řekl Adrian.
"Vážně?" zeptala se Morgana a podávala se na Rose.
"Já ti říkala že mě stačí jenom oživit!" řekla Rose.
"haha…tak ovlivnitelný nejsem." Řekl Adrian a podíval se Rose do očí ta ho propálila svým zrakem a on polknul.
"Dobrá ve jménu Gayi zničím lidstvo…" přislíbil Adrian a podivil se tomu, jak byl štastný sám, když to konečně vyslovil. Ani nevěděl jak to, ale prostě byl hrozně šťastný, když si konečně uvědomil svůj cíl. I když nevěděl, kam to bude směřovat a jestli se mu ten směr bude zrovna líbit. Pouze doufal, že zůstane s Lucienem a Rose dostatečně dlouho, aby se jich nabažil.
"takže vlastně…jsi říkala, že ses zabila, abys mne ochránila…" zapřemýšlel Adrian a odíval se přímo na Rose, která se šťourala dlouhým nehtem v zubech.
"No jasně," uvolněně polkla a podívala se na Adriana. "Vem si to, tvoje schopnosti nejsou vůbec rozvinuté, ty sis je sám nemohl rozvinout, prostě jednoduše si nevydával žádný signál. Jako by, chápeš! No a pak tu jsem byla já. Jasnozřivá se schopnostmi, které se dají najít na tisíce kilometrů. Prostě jsem k tobě poutala až moc pozornosti. A věř, že to nebylo jednoduché se zabít!"
"Odtáhnout tvojí mrtvolu do postele, taky nebylo jednoduché!" řekla tiše Adriana Morgana se uchichtla jeho cynismu.
"no to víš, jsem trochu…" začala Rose a Lucien ji doplnil.
"rozložitá?" zeptal se jako džentlmen .
"já bych řekla, že tlustá!" zachichotala se Rose, ale dál to neřešila.
"A řekni Rose, proč vlastně nosíte všichni obrácený kříže, nebo takové ty. No hvězdy, pentagramy, jako třeba s tím kozlem a tak." Zeptal se Adrian na otázku, která mu už značnou chvíli vrtala hlavou, proč mu Lucien těchto krámů nakoupil hrozně moc.
"No to víš Neko!" začala mírně Rose. " je to z jediného důvodu. Ti co věřili v Gayu, matku velkou bohyni,šli prostě proti církvi, paktovali se s ďáblem. Tudíž se odčlenili, protože řekli, že se vlastní víry nevzdají. No a tak z nich udělali satanisty, velice často stíhané a zabíjené inkvizicí." řekla rose a prohlížela si u toho svoje nehty.
"Aha" povzdechl si Adrian a zavrtěl se " takže nosíte obrácený kříž jenom proto, že jste byli nařknutí ze satanismu?" zeptal se nakonec.
"No tak zas úplně to není " napřímila se Morgana a podívala se na Adrianovi oči, které těkali mezi dvěma ženami v místnosti.
"Je to tak, že obrácený kříž je původně symbol ženství" nakreslila černým nehtem do vzduchu symbol kruhu a pod ním křížku " Jelikož křesťané sebrali kříž, tak mi odebrali kruh, chápeš. Ale většina z nás si nechává říkat satanisti jenom proto, že je to jednoduší než to stále vysvětlovat. Pak se samozřejmě oddělila sekta nebo spíše přívrženci, kterým se nelíbil či přímo protivilo křesťanství, a ti začali budovat pověst satanistům, takovou jak jí znáš.
Jsou to ti co prahnou po negativní pozornosti, ti jenž nic z magie neumí a neznají, prostě jenom loutky na dokonalé zastínění našeho nynějšího cíle." Morana mluvila rychle, ale klidně a její hlas skoro hypnotizoval.
"Dobře takže, kdo je tady ten špatný a kdo je dobrý?" zeptal se Adrian a podíval se na slečny.
"Ani jeden!" vykřikla skoro Morgana a bylo vidět, jak moc jí to štvalo, jak moc jí štval fakt že se to nemůže rozdělit, což začínalo štvát Adriana taky, byl to tak trochu škatulkovací typ.
Kdežto se zářivě usmála Rose a podívala se na Adriana s mateřskou něhou, která neznala mezí " Adrianku, víš v tom je ten problém, musíš se rozhodnout čemu budeš věřit, lidstvo není špatné, pouze nničí a je sobecké, Gaya taky není špatná ale neničí, jenom tvoří."
"Takže ale Gaya si může za svoje problémi sama, ne?" konstatoval jasnou myšlenku Adrian.
"Víš Adriane až ji poznáš, uvidíš že ona by stála i za miliardu životů jiných planet, ona je věčná krása věčná spolehlivost, věčná nádhera. Prostě život, sám o sobě, jediná matka všech." Morgana nyní mluvila velice tiše, možná až moc tiše, ale nikdo neměl problém s tím ji slyšet, protže obývací pojo mě skvělou akustiku, dosti jedinečnou, jak se zdálo.
"Dobrá ale zatím, ji neznám a snažím se přemýšlet racionálně jako člověk!" trval dál na svém Adrian a propaloval Morganu pohledem, div jí nesežhl vlasy.
"Jako člověk si tím zachráníš život, což by mohlo pro tebe znamenat dost na to, abys věděl na čí starně stojíš!" řekla Morgana velice ostře, začínala být podrážděná a bylo to velice znát.
"To zní logicky! Ale přesto jak můžu vědět že světlí jsou ti šptaní, respektive ti co stojí proti nám!" řekl Adrian.
"no jednoduše to poznáš, protože jestliže nehodláš od Luciena mne a všch ostatních zdrhnout brzy tvojí přítomnost vyčenichají a budou se tě chtít zbavit. Jsi naše zbraň, a to je ten nejvyšší cíl pro ně, ale to jim taky bude několik chvil trvat, takže prozatím bych navrhovala abys žil naprosto normálně a v klidu, ano?" Rose drmolil taky rychle a Adrian poznal že už chce tento zdlouhavý rozhovor ukončit.
Zděsil se když se podíval ven, bylo tam počínající šero a on jenom valil oči na to co se tam za okny děje.Až nyní si všiml že se mraky jaoby vyhýbali tomu místu kde stál dům. Zakroutil hlavou a řekl si že začíná být paranoidní.
"Takže vlastně, co děláš ty?" zeptal se Morgany.
"Já?" Morgana se zakuckala nečekanou otázkou.
"no jako za práci, jaké máš krytí?" zeptal se Adrian přímo se značnou netrpělivostí v hlase.
"Jsem Akcionář Lucienovi a Aurovi firmy." Řekla vykolejeně Morgana a zapomněla na nepřátelský tón v hlase.
"Hlavní Akcionář!" řekl Lucien "Auře je velmi výkonný ředitel firmy a já, jsem zbytkový příživník." Zasmál se trpce.
"Lucien kecá, je to náš návrhář, a designér!" řekla Morgana.
"Dobře a co teď bude tady dělat Rose?" zeptal se Margany.
"Rose-mary Blodydream, je nyní tvoje oficiální sestra…pěkné jméno!" řekla Morgana samolibě.
"Pěkně debilní, kdo by se chtěl jmenovat Blodydream?" zeptal se tiše Adrian
"Každý druhý Gothic?" zeptala se sporadicky Rose.
"Dobře ale měnit se to nebude…zní to skvěle. Adrianus Blodydream" pochvalovala si Morgana.
"Tak to ani náhodou!" zaprotestoval Adrian.
"Smiř se, miluju Gothic a ještě miluji více když je jím někdo koho jsem na to přivedla!" řekla rozhodně a agresivně Morgana a Adrian věděl že již na začátku neměl šanci to změnit.
"Z toho dostanu menzes!" zařval Adrian a založil si ruce na prsa.
"Fajn obědnám tě ke gynekologovi a nechám ti napsat antikoncepci!" pustila se do něho Morgana a Rose vedle ní se dusila smíchem.
"no i když malá koťátka…" pravil Lucien a přitáhl si Adriana za pas blýžeji.
"Pcheer" zaprskal na něho Adrian a odtáhl se.
Usmáli se na Adriana všichni tři jako andílci a Adrian si říkal že kdosi si spletl andílky s anakondou.
"Ne koťata nebusou ani kdyby jste chtěli, mám na kočky alergii!" zatnul nehty do Lucienova stehna.
Morgana s Rose dostali neuvěřitelný záchvat smíchu.
"jdeme ti sehnat klubíčko a plyšovou myš." Řekli jedním hlasem a pak se na sebe podívali zle.
"přestaň se mnou telepaticky komunikovat nebo tě zaškrtím!" zařvala podrážděně Morgana.
"Proč, ve sprše jsi sexy!" četla Rose v jejích myšlenkách.
"Rose já tě varuji!" řekla Morgna a otočila se k Lucienovi.
Rose jenom ukázala před prsy že je má obří a dobře padnoucí do ruky a zasmála se na ty dva že Adrian téměř vyprskl smíchem.
"Takže myslím že radši půjdu, než zabiju většinu osazenstva!" pravila nakvašeně Morgana.
"jenom pohledem?" zeptala se Rose a málem jí přiletěl políček na tvář.
"Víš co Rose-mary, nech si kecy!" řekla a odpochodovala vzpřímeně přez verandu pryč.
"Tum tum pudá" zabručela Rose famfáru na počest Morganiný nadutosti, což vlastně bylo jenom přátelské popichování. Lucien na ní koukal jako když spadla z Marsu.
"nikdy jsem nikoho, NIKOHO, neviděl aby se hádal s Moranou a donutil ji odejít." Řekl tiše.
"Nikdy jsi neviděl mojí Rose!" řekl tiše Adrian a najednou nevěřil že to je pravda. Ale byla. Rose je tady a nikdy už ho neopustí a navíc, uvidí se s ní každý den kolik bude chtít. Prostě tomu nemohl uvěřit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aniko(Invio) Aniko(Invio) | 8. března 2010 v 22:36 | Reagovat

Hihi, Lucien už teď nevypadá tak suveréně jako když je sám s Adrianem :-D
Koukám, že příběh se začíná pořádně rozvíjet a komplikovat a jak jsem to tak hltala, tak jsem na tom teď asi jako Adrian :-D - zmatená :-D
Tak nějak nevím, jak to bylo s tou Rose, jestli Morganě zavolal Lucien když šel pro oblečení, nebo jestli Morgana už dávno o Rose věděla (pak mi přijde divné, že to nevědel Lucien) Tak jak to vlastně bylo? X-D A taky by mě zajímaly maličko takové ty záležitosti jako kdy a kde se to odehrává... mno tak spíš kde, páč čas odhaduju na současnost, max. na nejbližší budoucnos, ale nevím, kam si to mám umístit, okolí je takové česko-městské (chvílemi), ale jména vyloženě Anglická.
Jak bys mi představila to místo? :-) Jo a taky jsem nějak nepochopila, jestli ta Adrianova původní mamka je Světlá a nebo je nějak mimo tento "boj" ?
Jinak se mi libí jak tam vystupuje "satanismus", takové lehké koketování s ním, ale nějak vážně brán není - to mi vyhovuje :-D

2 Shagua Shagua | E-mail | Web | 8. března 2010 v 23:05 | Reagovat

Má drahá,
Morgana jakožto osud, věděla o Rose dávno dopředu, ale Lucien o Rose nemohl vědět, protože by se jistě choval jinak k Adrianovi než by Morgana chtěla...
Lucien je suveréní, když je jasné že je v místnosti nejmocnější, jakmile ne schová se mírně do ústraní, většinou chrání, je spíše takový tichý ale když má možnost rád si přijde na svoje...
je to součastnoust a bude to trvat tak okolo dvou let...takže velice blízská budoucnost...
je to neznámé české město které je prostě vymyšlené, může to být kdekoliv, jelikož nechci se zaobírat takvými věcmi jako je přesné rozpoložení a geografie...jsem totiž strašný puntičkář, proto se tím nesmím zaobírat tolik...
Adrianova matka nebyla Světlá, ona prostě jen byla zlá ...Světlá nemohla být, protože to by o Adrianovi věděli už před Rose...
Jména nejsou anglická nýbrž satanistická..xD a koketování se satanismem...jo to mam ráda a nějak se mi to k temným hodí...

jinak mne velice potěšil konečně jednou smysluplný komentář..xD

3 Aniko(Invio) Aniko(Invio) | 8. března 2010 v 23:52 | Reagovat

Mno to se nevylučuje ne? Tak třeba by mohla být satanistická česká, ne? :-D Jinak je fakt, že dost těch satanistických jmen zní anglicky (a nebo latinsky), což se taky nevylučuje, že, když dost jazyků z latiny některá slova převzalo a upravilo :-D Odkud pak jsi je čerpala? Já jsem asi tak před pěti až šesti lety četla Satanskou bibli od LaVeye a tam, tuším, nějaká jména byla uvedena (jinak se mi to až na pár zajímavých myšlene zdálo spíš jako hromada egoistických keců :-D)

4 Shagua Shagua | E-mail | Web | 8. března 2010 v 23:56 | Reagovat

no jo...LaVey...je fajn mam to docela ráda několikrát jsem jí četla...ale nějak to beru s nadhledem....-

čerpala....z toho co vím, a jelikož se o magii všeobecně zajímám kolem 9 let....fakt od malička...tak o tom dost vím...ale ne LaVeyovská jména tam povětšinou nejsou uvedená...a ano většinou jsou hodně inspirovaná latinou...

5 Aniko(Invio) Aniko(Invio) | 9. března 2010 v 0:10 | Reagovat

No já se tak většinou zajímám úplně o všechno takže ve výsledku nevím z ničeho nic :-D, nebo jen hodně málo. Holt si neumím vybrat. :-D  
Tak, a teď už jdu spinakt a doufám, že si tady zase brzy přečtu pokračování příběhu :-D Dobrou noc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama