Únor 2010

Neko jako kotě - část I - II (W:18+)

26. února 2010 v 23:41 | Shagua-san |  - Neko jako Kotě
VAROVÁNÍ: Tento díl má obsah nevhodný mladším 18 let kvůli mužskému homosexuálnímu vztahu, který je detailně popsán a je 18+ ( v příštích částech bude jenom na začátku W:18+)

plus jsem vám chtěla říct že to opravím až zítra ráno, jelikož dnes se mi opravdu již nechce! doufám že si užijete další díl, s mými oblíbenými postavami, které jsem si zamilovala, brzy potom přibudou moje kresby, aby jste si to dokázali představit jako já!
Děkuji všem za pozornost, a když bude pár komentářů budu velice štastná!


Lucien se pro sebe usmál nad naprosto vytuhlým Adrianem. A vzpomínal na něj. myslel si, že bude jako malej fracek, a nabere si všeho, div to neunese. Ale on by si doopravdy býval vzal jenom to jedno triko. zasmál se potichu při tom když viděl jeho výraz. A ten Kluk co tam prodával. Jak na ně zíral, bylo to celé vtipné.

Fuji

26. února 2010 v 23:16 | Shagua-san |  DESIGNY
Ach jak já miluji horu Fuji, mnozí si nedokáží ani představit, a poslední dobou se snažím o pozitvní barvy a teď prostě, jsem tu a udělal jsem nový design s horou FUJI...je prostě nádherná a ty barvy, mam to na ploše jako origo fotku, ale prostě nešlo to neudělat. a tak si říkám jako správný fanoušek fialové, že se mi to docela povedlo, jinak tento design, je speciálně věnován Mandoskovi, který fialovou tak miluje, že by ji nacpal všude!


Goth reklamy? O.o

26. února 2010 v 22:40 | Shagua-san |  - Psychadelics

Ehn, tak tohle di opravdu nemohu nechat ujít. Goth reklamy, prostě nejenom Heineken, ale všechno.
dala bych 10 nejlepších

1
Na prvním místě je zaručeně... GOTH BARBIE!
nejde vložit tady je odkaz ale, fakt na to mrkněte


2
Reklama na Heineken....3 OX
4.
KIA...- taky super!!!

5. Amaterská reklama na HIENZ
6.
Kodak


7.
no coment

8.
PIZZA?.... *jak otec pronese...heY I told you, thats Wampire!*
9. Diesel
10. Goth Milk?


Sometimes...

24. února 2010 v 20:55 | Shagua-san |  - Shagua diary
Tak co, asi si říkáte, co Shagu dělá kde vězí a jak se má!
A nebo taky neříkáte...-

Ale věci se mají tak, Shagu vězí v historii Japonska okolo roku 1571-82 a shání informace. A je to pro mě velké nadšení, protože jsem si na něco vzpomněla a je to rozsáhlé, a chtěla bych to zpracovat , podrobně zpracovat.
Ale co, nejsem odborník, nikdy nebudu dokonalá, ale porstě jak jsem se do toho jednou zaryla, v rámci vzpomínky na svůj prorocký sen z minulosti. Prostě začala jsem psát novou povídku, nebojte nezapomněla jsem na Neko jako Kotě, ale prostě když je škola mám málo času, takže ještě pracuji na nové povídce a tak.
řeknu vám jediné co, mi doopravdy chybělo bylo tohle. příjemná práce, s hloubáním a vymýšlení příběhů, je mi jedno, kdo mě odsuzuje, ale mě to nezastaví a nejedna osoba se o tom přesvědčila. zkuste zastavit mojí nadváhu Cha.

Ale tak jsem ráda že mám Naku, Mitsukýska, Daisukeho, Klárýska, Johanku a všechny lidi z čajovny Tygr.

Prostě mi všichni pomáháte. a já vám děkuji. Za to že můžu být s vámi a za to že mám důvod proč tu být ...i když jsou to jen hloupé kresby a povídky..-

Shagu<3

Zase Marilyn?

22. února 2010 v 21:01 | Shagua-san |  DESIGNY
no jako neklamný tvůrce stále nových designů......schytal to zase Marilyn....xD

a tentokrátej je v žlutém...-


Neko jako kotě - část I - I

21. února 2010 v 22:23 | Shagua-san
Takže další díl pro Naku...<3....

Chvíli hleděl na míhající se město, když opustili předměstí, kde bydlel. Lucien mlčel a nechával chlapci čas, aby se vyrovnal se svým smutkem, či jinými emocemi, nechtěl na něho tlačit. Chtěl mu dát co nejvíce času na zvyknutí, i když moc ho neměl.
Adrian se díval z okna, a pak si povzdechl.
"Co tedy se mnou bude?" zeptal se Luciena, kterému zbělali klouby na volantu.
"Přestěhujeme tě ke mně…" Pravil klidně Lucien a Adrian přikývl. "Pak budeš chvíli u mě, zařídíme Ti pokoj a mezitím už se vyřídí přestup do školy, která bude kousek od mého domu…" pokračoval Lucien.

kdo má odvahu...

21. února 2010 v 14:25 | Shagua-san |  - Shagua diary
Kdo má odvahu vítězí...kdo vítězí má štěstí...kdo má štěstí nežije....!

Ale tak bych sem chtěla hodit pár nových fotek, protože to některé určitě potěší....takže here!

Blood smells good tonight....-


když jd eo to prostě miluju tyl...xD....a mám vás všechny ráda...některé míň některé víc,....ale nikdy nikdy vám neřeknu že neodpouštím....

Neko jako kotě - III - sbohem Matko

21. února 2010 v 0:08 | Shagua-san |  - Neko jako Kotě
Pro mojí nedočkavou Naku....- <3 a děkuji Marilyn Manson za jejich muziku....je inspirací celé této věci...- PS: opravím to ráno! Ranní PS: Opraveno.....dle mých schopností a možností....xD

Když zasvítilo slunce skrz prosklenou stěnu viděl Adrian Lucienovu dokonalou pokožku z bezprostřední blízkosti, ale nakonec si vzpomněl, že tu strávil noc, nebyl ve škole a doma ho čeká peklo. Doufal, že je matka dost opilá na to, aby ho mohla ignorovat, tedy spíše jeho nepřítomnost. Ale přesto jeho nálada klesla k bodu mrazu a nervozně mu létal žaludek, už nemohl ležet, ani minutu, musel něco dělat jinak by mu praskla hlava starostmi.
Lucien ještě spal a jeho slunečný úsměv dával jasný nádech jeho štíhlému úzskému obličeji. Adrian se na něho chvíli díval, ale pak se jemně vyprostil z jeho objetí a vyrazil do koupelny, tedy kdyby tušil kde je. Ani si včera nevšiml jako moc je dům obrovský.
Chvíli hledal, ale viděl Lucienovu úspornost a přehlednost, vlastně i strohost, odrážela se jeho povaha v každém koutě domu. Sice ho neznal tak dlouho, ale věřil Morganě nebo možná jejímu hlasu Alfa. Jediné co věděl bylo, že se dostal do jiné reality, že neví kudy ven, a že se mu pryč ani nechce. Ale všechno se seběhlo tak hrozně rychle. Netušil že se tolik může změnit za pár hodin.
Žádné dlouhé námluvy, žádné představy, žádné bezesné noci, kdy člověk přemýšlí zda-li je vůbec vhodný pro toho druhého. Ale tak co. Seběhlo se to rychle ale vzájemná náklonnost je jasná, a když se něco zkazí, tak prostě zmizím. Jako vždy.

Sweet Dreams...-

20. února 2010 v 16:50 | Shagua-san |  - Shagua diary
prostě poslední dobou si nemůžu pomoct ale hrozně se mi líbí Sweet Dreams....
Prostě, se mi hrozně líbí....je to poklidné vyjádření mého psychického stavu- nevím ale hrozně se mi líbí.....takže

enjoy...->


Neko jako kotě - II - osud jménem Morgana

20. února 2010 v 9:15 | Shagua-san |  - Neko jako Kotě
"Morgano, no tak řekni mi co mu je!" naléhal světelný hlas na někoho vedle sebe.
"Otřes mozku to není, je to záhada, pokud je to jenom - člověk!" před tím slovem se ženský hlas odmlčel.
"Co tím jako chceš, Morgano, naznačit!" Obořil se na ní Lucien, ale ztichnul, když se adrien pohnul.
"To, že jsi naprosto slepý!" ozvala se žena, nazvaná Morganou.
"Jsi v pořádku?" rychle přiskočil Lucien k probouzejícímu se Adrianovi. Ten začínal pomalu mžourat očima v světlé místnosti. První co bylo vidět byl naprosto starostlivý pohled fialových očích, které vynikali v bílé tváři. Pak se rozhlédl kolem a zjistil, že leží v saténových černých přikrývkách, které jemně hladí jeho tělo, i když mu vadilo oblečení.
"Ujde to!" pravil ochraptělým hlasem. Lucien ho pohladil po dlouhých vlnitých vlasech a otočil se k ženě, která seděla u boku postele vedle Adrianovi ruky.
Teprve teď si ji pozorně prohlédl. Tmavé vlasy měla kudrnaté na ramena, snědá opálená pokožka kypěla zdravím a oči měla rudo-hnědé. Měla souměrný srdčitý obličej a pěknou vypracovanou postavu. I když ne štíhlou, ale mohutnou byla hodně krásná, ale svým způsobem. Přece jen Adrian viděl krásu jinak.

Neko jako kotě - I

19. února 2010 v 21:08 | Shagua-san |  - Neko jako Kotě
Byla zima a všichni se klepali zimou až na jednoho kluka. Stál na zastávce s naraženými slunečními brýlemi na nose a pokyvoval hlavou do rytmu písničky. I tady ve městě se držel sních, ale jenom po okrajích. Nebyla z něho ta hnusná břečka, jako obvykle. Jinak včechno bylo zamrzlé na kost.
Když přijel autobus a lidi se začali cpát dovnitř, aby se zahřáli alespoň zde než budou putovat do zaměstnání. Adrian se vecpal alespoň na kousek místa na posledním schodě, ale stenjně ho přirazili dveře od autobusu, ještě že to má do školy takový kousek.
Na další zastávce doslova vypadl z autobusu a radši putoval pěšky přez park do školy. A tehdy ho uviděl poprvé. Z luxusního auta u firmy, která k nelibosti všem úředníkům, sídlila naprosti střední škole, vystupoval muž. V saku temné barvy s rudou košilý a černou kravatou vystupoval čistě blonďatý muž, s polodlouhými na ramena vlasy.
Víc Adrian neviděl, neboť se svoují široko známou šikovností zakopl o vlastní nohu a spadl hlavou přímo do kaluže. Bolelo to a moc. Ani netušil proč, ale rozhodně se mu udělalo špatně, takže vstávat ze země nehodlá.
Vždyť to byla jenom kaluž proboha. Pomyslel si Adrian.
Ale najednou cítil na obličeji něco horkého.
Prostě vstaneš Adriane, a nebudeš se tu válet nebo tě najde partička místích bouchačů a pekelně s tebou zatočí!

Design.-...u Merilyna....

19. února 2010 v 16:49 | Shagua-san |  DESIGNY
tak coby....zalíbil se mi Manson....jak mne asi všichni dobře znáte takže čím šílenější tím to mám radši....takže ....nový design...protřebovala jsem něco pozitivního, světlého a nehodlám tápat ve tmě takže to schytal chudák Manson, který řve na celou kuchyň....
tady nevím jestli to jde....ale mě přijde bílá dost smutná...možná jsem moc naladěná na Japonskou vlnu, nebo co... ale přesto je to pozitivnější než černá...která je veselá...melu nesmysly co..xD....neřešte...!!!

a tady muj malý plakátek...xD...takže ...enjoy....xD....vlastnoruční výroba...ohledně jako vždy...alespoň teď víte co mi visí na ploše...-

Již nejsem závyslá na netu *Drunk&Dead*

19. února 2010 v 13:48 | Shagua-san |  - Shagua diary
Již nejsem závyslá na netu, pouze ve chvílích kdy ho odpojí na více jak půl hodiny dostávám záchvaty šílenství....no jo nesnažím se být vtipná...přirozeně jsem, ale tak pokud někoho zajímám tak jsem začala psát nějaké to podředné...story. Teda u mne nemůže být jiné než podřadné, ale asi si napísnu zase nějaké to Yaoi, jen tak z hecu protože to je naprosto skvělé...a posledních pár dní zaje jedu tvrdě ve Slashi, tedy pokud pár lidí ví co to je....- tak to není značka heroinu.
To mi připomnělo Edwarda ze stmívání....jdu zvracet z jeho karamelových očí...*hide podává lavor, do kýblu se to nevejde*
No poslední dobou se tak pofalkuju...tedy míň než normálně hodně se učím a tak....*hide s tím nesouhlasí, ale donuťte ke spolupráci ducha, kteréhož je heslo EVER FREE, tedy alespoň po smrti....vlastně je mi líto že neplatí pro něj Dring or Die....teď je to Drunk & Dead *
No takže myslím že jsem překonala pesimismus mého života
hide: "kecá, jako obvykle"
Takže co je nového...vlastně nic, jenom zas dalších pár chyb na mém účtu přečtených tak 12 knížek za 14 dní....aneb čtu rychleji než Bella přemýšlí *hide: Zlato, tak to asi každej!* no dobře dobře...
tak vám zkusím sesmolit nějakou povídku...možná, po tak dlouhý době, chcete?

Ale jen tak mimochodem, chybíš mi Minoru....<3